Barwy szczęścia odcinek 1720, 1721 i 1722: Alarm bombowy! [Zdjęcia + Streszczenie]

1720 (poniedziałek 16 października): W domu Pyrków krajobraz po imprezie, ale najważniejsze, że pękły lody między Klarą i Hubertem. Miłość zwyciężyła, ku radości wszystkich domowników. Tymczasem Angela daje Erykowi kosza, a chłopak rozpaczliwie szuka sposobu, by utrudnić jej kontakty z Milewiczem – i w końcu postanawia zemścić się na znienawidzonym nauczycielu. Po odwiezieniu rodziców na lotnisko Bożena i Bruno idą do Feel Good na romantyczną kolację. Nastrój pryska, gdy natykają się tam na niedoszłą żonę Stasńskiego – osiedlową dentystkę – Dylską…

1721 (wtorek 17 października): Amelia i Tomasz zdenerwowani ewakuacją lotniska i nieudanym wylotem do Australii wahają się, czy nie zrezygnować w ogóle z podróży. Tymczasem Milewicz przez fałszywy alarm bombowy Eryka ma kłopoty… Świderski nadal nie może pogodzić się z tym, że Bożena go rzuciła. Pod pretekstem troski o stan zdrowia Wiśniewskiej lekarz wręcza jej skierowanie do szpitala na badania kontrolne, by w ten sposób odizolować ją od Stańskiego. Józek ostro podrywa Kamilę. Stara się zdobyć dziewczynę wszelkimi sposobami – od przejażdżki drogim autem po zaproszenie na mecz „Powiśla”.

1722 (środa 18 października): W liceum huczy od plotek na temat zatrzymania Milewicza. Dyrektor Gwizdoń wzywa uczniów na indywidualne rozmowy w sprawie fałszywego alarmu bombowego. Kiedy do szkoły przyjeżdża policja, winowajca Eryk nie wytrzymuje napięcia… Tymczasem babcia Angeli odkrywa, że mężczyzna, którego widziała w mieszkaniu wnuczki jest jej nauczycielem… Tolek informuje Stefana, że zgodnie z obietnicą załatwił mu rolę w paradokumencie „Gracze”. Koszyk od razu zarządza próbę aktorką w salonie Górków. Kamila wyznaje Hubertowi, że odkąd rozpoczęli współpracę, Ula odsunęła ją od siebie i nie zaprasza jej już do występów w swoich chórkach. Pyrka, by poprawić dziewczynie humor załatwia jej lekcje śpiewu u znanej i cenionej nauczycielki.

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *