Barwy szczęścia odcinek 1744, 1745, 1746, 1747, 1748 [Streszczenie + Zdjęcia]

1744 (poniedziałek 20 listopada): Po informacji o zaprzestaniu poszukiwania ciała Marty, Kasia jest w słabej formie psychicznej. Po kilku minutach ćwiczeń załamuje się i przerwa transmitowany na żywo trening. Jest pewna, że publiczne okazanie słabości przekreśli nadzieje na sukces programu. Józek informuje Darka i Władka, że zostanie ojcem, a jego ukochana Julita zamieszka razem z nimi. Janicki nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw i prowokacyjnie pyta Józka czy jest pewien, że to jego dziecko. Natalia zauważa wyjątkowe zaangażowanie Małgorzaty w pomoc Jerzemu i nabiera przekonania, że matka liczy z jego strony na coś więcej niż tylko przyjaźń. Tymczasem okazuje się, że Grażyna również interesuje się porzuconym przez żonę Marczakiem.

1745 (wtorek 21 listopada): Józek nie chce dla siebie ewentualnego transferu do ligi niemieckiej ze względu na Julitę i dziecko, co jest nie po myśli Darka, który nadal dziewczynie nie ufa. W mieszkaniu dochodzi do wypadku Władek traci przytomność pod prysznicem, a uratować go może tylko narzeczona Sałatki. Bożena żyje w strachu boi się, że Świderski znowu ją zaatakuje. Tuż przed rozmową kwalifikacyjną o pracę Wiśniewska dostaje szokującą wiadomość od Adriana. Okazuje się, że internautki doceniły autentyczność emocjonalnego wystąpienia Kasi. Dzięki wyrazom sympatii Górka zyskuje nową energię do pracy przy videoblogu.

1746 (środa 22 listopada): Julita widzi zainteresowanie medialne jej powrotem do Józka i zakłada ich wspólny profil w mediach społecznościowych. Dziewczyna od razu pada ofiarą internetowego hejtu. Józek, starając się powstrzymać falę agresji wobec ukochanej, obraża kibiców Powiśla, co stawia Darka w trudnej sytuacji przed szefostwem klubu. Waleria szuka wszędzie Stefana, który wyszedł rano do sklepu i od kilku godzin nie daje znaku życia. W poszukiwania przyjaciela angażuje się Tolek. Tymczasem Górka nie mogąc pogodzić się ze sprzedażą domu, odwiedza stare kąty. Aleks jest zazdrosny o lepsze wyniki testów sprawnościowych Witka, które zorganizowała chłopcom Lidka. Będący pod wpływem silnych leków Świderski dobija się do Bożeny, a w końcu nachodzi Anetę. Akurat w gabinecie Dylskiej jest Marek, który staje w obronie dentystki. Między mężczyznami dochodzi do bójki.

1747 (czwartek 23 listopada): Darek prosi Julitę o pomoc w przekonaniu Józka, by nie rezygnował z kontraktu w niemieckiej drużynie. Aneta opowiada Brunowi o zajściu ze Świderskim. Podejrzewa, że Adrian jest uzależniony od silnych leków. Tymczasem Bożena nadal obawia się byłego narzeczonego, ale zwleka z zawiadamianiem policji. Gdy dowiaduje się od Iwony, że Świderski został zawieszony w prawach wykonywania zawodu lekarza i jest oskarżony o śmierć pacjentki, zdaje sobie sprawę, że jej zeznania pogrążą go. Na fali kolejnej nagrody za film o Szumanie, Paweł przymierza się do realizacji nowego projektu. Tymczasem Agata zdaje sobie sprawę, że nikt nie przejął obowiązków Walawskiej w Fundacji im. Marii Pyrki.

1748 (piątek 24 listopada): Ewa chce wierzyć, że jej mama żyje. Elżbieta i Artur uważają, że Piotr nie powinien odbierać córce nadziei. Tymczasem Walawski podejmuje temat uznania Marty za zmarłą i spadku po niej. Wzbudza to wściekłość Arutra. Kajtek, Oliwka i Zuzia natykają się przypadkowo na plenerową sesję zdjęciową. Fotograf Feliks Zaleski proponuje dziewczynom zrobienie próbnych zdjęć; jego zdaniem Zuzia ma szansę na karierę w modelingu Borys jako nowy szef masarni zaczyna bardziej dbać o siebie. W eleganckim garniturze Grzelak wzbudza zainteresowanie klientek sklepu, a o pracę w prowadzonej przez niego firmie stara się seksowna Mariola…