Barwy szczęścia odcinek 1754, 1755, 1756, 1757, 1758 [Streszczenie + Zdjęcia]

1754: Jakub każdym swoim gestem okazuje miłość Annie. Marczakowa przeżywa drugą młodość, jednocześnie nie może uwolnić się od myśli o Jerzym i córkach Video blog cieszy się coraz większym powodzeniem. Do Kasi zgłasza się nastolatka z otyłością i problemami psychicznymi na tym tle, a Górka zaczyna sobie zdawać sprawę, jak duża odpowiedzialność spoczywa na niej, jako trenerce Bożena ostro trenuje w parku, a po powrocie do domu pakuje torbę sportową i mówi zdziwionemu Brunowi, że wyjeżdża na kilka dni. W międzyczasie dziewczynę nachodzi Świderski, który prosi, by Wiśniewska towarzyszyła mu w drodze na leczenie do zamkniętego ośrodka.

1755: Podczas akcji w Feel Good pomocy dla sierot z Aleppo udaje się zebrać niezbędną kwotę i dary. Pojawia się jednak problem: w jaki sposób przekazać to wszystko potrzebującym. Angela nie może doczekać się powrotu Roberta z wycieczki szkolnej. Tymczasem Milewicz zamiast jechać prosto do dziewczyny, daje się porwać Kindze na kawę Malwina zaskakuje Annę i Jakuba swoim przyjazdem i prosi matkę, żeby wróciła z nią do domu.

1756: Wilk zjawia się u Natalii z przeprosinami, ale dziewczyna wyprasza go z domu. Po wyjściu mężczyzny Zwoleńska bardzo źle się czuje, aż w końcu trafia do szpitala. Jola przyłapuje Aldonę na nieprzestrzeganiu zaleceń w sprawie żywienia i ruchu. Żona Borysa przyznaje się, że jej samej wcale nie zależy na zmianie wizerunku, bo lubi siebie taką jaka jest… Zuzia rozpoczyna karierę w modelingu, a Róża i Zdzisio martwią się, czy dobrze zrobili, godząc się na wejście dziewczynki do świata mody.

1757: Kasia ma dość roszczeniowej postawy Gawrona, który chce wrócić do sprzątania osiedla na swoich warunkach i postanawia zatrudnić nowego dozorcę. Uciążliwy sąsiad robi jednak wszystko, by zniechęcić kandydatów do podjęcia pracy na osiedlu… Natalia jest zszokowana tym, że jest w ciąży, wyznaje siostrze, że nie chce tego dziecka. Tymczasem Magda, która sama bezskutecznie stara się z mężem o dziecko, bardzo to przeżywa. Tolek wyciąga Stefana z domu niby na nordic walking. Mężczyźni wspólnie oglądają, jak dawny dom Górków zostaje zrównany z ziemią.

1758: Magda dowiaduje się od Małgorzaty, że Natalia wyjechała na kilka dni. Jest pewna, że dziewczyna wybrała się do kliniki aborcyjnej i zaczyna rozpaczliwe poszukiwania siostry. Jola i Sabina organizują badania profilaktyczne dla kobiet i są zawiedzione frekwencją. Gawron rozrzuca na osiedlu śmieci, by Jewgienij miał więcej pracy. Tymczasem Jaworski ma pretensję do Kasi, że zatrudniła obcokrajowca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *