Barwy szczęścia odcinek 1772, 1773, 1774, 1775 [Streszczenie + Zdjęcia]

1772: Radek dopełnia formalności w związku z zatrudnieniem młodzieży w Feel Good. Kajtek i Eryk mają pracować na zmywaku, a Oliwka dołącza do Kamili jako kelnerka. Eryk zgłasza sprzeciw wobec polityki napiwkowej prowadzonej w kawiarni… Ukazuje się pierwsza okładka Zuzi. Szczęśliwa dziewczyna wykupuje z kiosku cały nakład. Magazyn trafia też w ręce jej biologicznego ojca… Anita przekazuje Kasi informację, że menedżer hotelu w Dubaju jest zachwycony jej kandydaturą i proponuje im przyjazd na rekonesans. Tymczasem Stefan, nakręcony przez Tolka, martwi się o czystość intencji przyszłych pracodawców Górki. Klara i Hubert dostają niepokojące wezwanie do przychodni lekarskiej. Na miejscu okazuje się, że Marysia padła ofiarą pielęgniarki będącej przeciwniczką szczepień.

1773: Angela troszczy się o ojca i mówi mu, że może u niej mieszkać tak długo, jak chce. Ich relacje nigdy nie były tak bliskie. Z kolei Robert okazuje Sebastianowi swoją niechęć i chciałby, jak najszybciej pozbyć się go z domu Klara i Hubert zamartwiają się brakiem szczepień u Marysi. Pod wpływem opinii innych rodziców ulegają panice i zaczynają kłócić się między sobą o sens szczepień. Waleria, Róża i Basia planują wyjazd na pielgrzymkę do Francji, a ich mężowie są temu przeciwni do czasu aż Tolek uświadamia kolegom, że to okazja, by wyrwać się z małżeńskiego kieratu.

1774: Klara daje się ponieść argumentom przeciwników szczepionek, a Hubert stara się ją przekonać, że córkę należy zaszczepić. U Pyrków zjawiają się sąsiedzi z zaproszeniem dla Marysi na ospa party. Matka Beaty nachodzi Władka tuż przed rozprawą i próbuje wręczyć mu łapówkę za zmianę zeznań obciążających jej córkę. Cieślak przeżywa całą sytuację, szczególnie, gdy w sądzie Saganowska patrzy na niego z nadzieją, a Zbyszko staje po stronie koleżanki. Podczas składania zeznań Władek z nerwów zaczyna mieć problemy z oddychaniem. Słomiani wdowcy korzystają z wolności i wraz z Tolkiem spotykają się na partyjce pokera. Kiedy Zdzisio wraca do domu, czeka tam na niego Kazik, ojciec Zuzi, który chciałby spotkać się z córką.

1775: Angela stara się naprawić chłodne relacje z Robertem, choć jemu najwyraźniej przestało na niej zależeć. Kiedy razem spędzają czas w kawiarni, Milewicz odbiera ważny telefon od swoich rodziców, a Angela odkrywa, że tak naprawdę rozmawia z Kingą. Zuzia decyduje, że chce mieć kontakt z biologicznym ojcem. Zdzisio stara się odwieść ją od spotkania z Kazikiem, alkoholikiem, który do tej pory nie interesował się swoim dzieckiem. Tymczasem mężczyzna robi na dziewczynce dobre wrażenie, dowodzi, że się zmienił i mu na niej zależy. Władek ciągle przeżywa rozprawę sądową, czuje się zraniony postawą Beaty i Zbyszka. Stara się jednak patrzeć w przyszłość i idzie na rozmowę w sprawie pracy. Okazuje się, że Cieślak może mieć kłopot ze znalezieniem zatrudnienia z powodu zeznań przeciwko Saganowskiej.