Barwy szczęścia odcinek 1791, 1792, 1793, 1794, 1795 [Streszczenie + Zdjęcia]

1791: Przerażona Renata mówi partnerowi, że widziała ścigającego ich bandytę, ale mężczyzna czuje od niej alkohol i jej nie wierzy. W Feel Good Grzegorz wpada na Lidkę, która okazuje się być jego dawną znajomą. Kazik wypytuje Różę i Zdzisia o Szczepana i zarzuca im, że źle zajmowali się Zuzią. Wkrótce Zbrowski prosi go o spotkanie i oferuje swoją pomoc w odebraniu dziewczynki Cieślakom… Julita stara się zachować nienaganną sylwetkę w ciąży, je za mało, czym martwi Józka. Co gorsze, dziewczyna decyduje się na zabieg kosmetyczny niewskazany w stanie błogosławionym

1792: Lokatorzy Gawrona kłócą się, Renata nie chce dalej uciekać i w końcu dzielą się pieniędzmi i każde idzie w swoją stronę. Tymczasem bandyci depczą im po piętach, a Grzegorz terroryzuje Wiśniewskich, by się u nich ukryć. Z kolei Lidka zastanawia się, czy poinformować policję o miejscu pobytu dawnego znajomego. Aldona zabiera Johna do domu na wieś, czym wzbudza niezadowolenie Aleksa, któremu nie podoba się, że mama poświęca czas obcemu chłopcu. Sabina od jakiegoś czasu stara się wyjątkowo ładnie wyglądać w pracy, zapisała się też na indywidualne treningi u Tomka, który otwarcie z nią flirtuje. Z kolei w domu Tomalowa chłodno traktuje męża i ciągle czepia się jego wyglądu.

1793: Natalia ulega namowom i chce dołączyć do biznesu Klemensa i jego narzeczonej, choć Małgorzata podchodzi sceptycznie do pomysłu inwestycji w Skład Celny. Przyjaciel chwali się też Zwoleńskiej, że spodziewają się z narzeczoną dziecka. Radek zastanawia się, co powinien zrobić z torbą zostawioną przez Renatę w Feel Good. Tymczasem Bruno próbuje dostać się do mieszkania Wiśniewskich, nieświadomy że wewnątrz Grzegorz trzyma na muszce Amelię i Tomasza. Chwilę później na klatce schodowej dochodzi do bójki między mężczyznami, a na osiedlu Pod Sosnami padają strzały. Zuzia otrzymuje bajeczną propozycję startu światowej kariery modelki; fotograf Feliks i jego partnerka Karolina informują Cieślaków, że dziewczynka zakwalifikowała się do międzynarodowego konkursu w Algierii…

1794: Radek, w ciężkim stanie, zostaje zabrany przez karetkę. Z kolei Bruno, przy którym znaleziono broń, zostaje zatrzymany przez policję. Wiadomość o strzelaninie rozchodzi się po osiedlu i dociera do Józka i Julity. Tymczasem Grzegorz odnajduje ukrywająca się w opuszczonym budynku Renatę. Aleks nadal jest niezadowolony z obecności Johna na wsi. Po powrocie do Warszawy wcale nie jest lepiej; wspólny mecz przeradza się w sprzeczkę, w wyniku której wnuk Grzelaków dostaje krwotoku z nosa.

1795: Bliscy oczekują przylotu Kasi z Dubaju, tymczasem Górka nieoczekiwanie odwołuje swój przyjazd. Pod osiedlem Sadowski spotyka Umińską. Dziennikarka namawia kolegę na powrót do pracy. Tolek wyszukuje na śmietniku różne rzeczy, które nadal uważa za użyteczne i chce im dać drugie życie, ale Grażyna zmusza go, żeby pozbył się z domu swoich znalezisk. Koszyk prosi Stefana o przechowanie jednego ze skarbów Ksiądz Tadeusz pomaga Aldonie rozwiązać problem niechęci Aleksa w stosunku do Johna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *