Barwy szczęścia odcinek 1796, 1797, 1798, 1799, 1800 [Streszczenie + Zdjęcia]

1796: Waleria każe Stefanowi pozbyć się z domu znalezionego przez Tolka stołu do piłkarzyków. Z pomocą seniorom przychodzi Jewgienij, który proponuje, że przechowa ich zabawkę w pomieszczeniu gospodarczym. Łukasz ma żal do Kasi, że nie przyleciała do Polski tak, jak się umawiali. Anita stara się przekonać go, żeby pozwolił jej zabrać Ksawerego do Dubaju, do matki. Lidka całe dnie spędza w szpitalu, opiekując się Radkiem. Trenerka nadal też prowadzi zajęcia z fitnessu. W końcu przemęczenie odbija się na jej zdrowiu. Widać, że Sabinie coraz bardziej podoba się Tomek, który bez ogródek uwodzi szefową.

1797: Lidka boi się o życie Radka, kiedy lekarze rozpoczynają niepewny proces wybudzania go ze śpiączki. Dziewczyna wyrzuca sobie, że nie ochroniła narzeczonego przed tragedią. Tymczasem Renata i Grzegorz próbują uciec z Polski. Podczas policyjnego pościgu dochodzi jednak do wypadku. Sabina coraz bardziej oddala się od Tomali i robi wszystko, by spędzać jak najwięcej czasu z Tomkiem. Podczas wspólnych ćwiczeń przystojny trener zaczyna całować szefową. Zbliża się wylot Zuzi na konkurs modelek do Algierii, a dziewczynka nadal nie ma paszportu. Kazik zdobywa kolejne punkty u córki, załatwiając wydanie dokumentu. Wszystko wskazuje na to, że organizatorzy konkursu, Feliks i Karolina, mają nieczyste intencje.

1798: Krystyna dowiaduje się od Witka, że Nina związała się z przystojnym lekarzem i wyprowadza się z Warszawy. Od razu udaje się do gabinetu Dylskiej, by wcielić w życie plan zeswatania dentystki z Markiem. Górka, Zenek i Zdzisio za namową Tolka rozgrywają mecz w piłkarzyki, tymczasem Grażyna zjawia się u Walerii z pretensjami, że Stefan ma zły wpływ na jej ukochanego Wybucha konflikt między Agatą i Pawłem, po tym jak dystrybutor nie jest zainteresowany jego filmem. Pyrka ma dość utrzymywania ukochanego, oczekuje, że zacznie on wreszcie zarabiać.

1799: Paweł dostaje od kolegi zlecenie realizacji niskobudżetowej reklamy, której akcja dzieje się na lotnisku. Podczas zdjęć Piasecki i Agata mają kłopoty przez brak odpowiednich pozwoleń, a przy okazji poznają pracującą w służbie ochrony lotniska Marzenę Kubiak. Gawron zleca Jewgienijowi posprzątanie bałaganu w mieszkaniu po pechowych lokatorach, ale po wykonaniu pracy nie zamierza Ukraińcowi zapłacić. Aneta zwierza się Amelii z obaw, że swatanie jej przez Krystynę źle się dla niej skończy. Tymczasem zaaranżowane przez Złotą spotkanie z Markiem, ma nieoczekiwany przebieg.

1800: Za sprawą poznanej na lotnisku Marzeny, Paweł znowu zapala się do realizacji filmu o Walawskiej i próbuje przekonać Dąbrowskiego do obsadzenia w roli Marty amatorki. Gawron szuka kolejnych lokatorów, a w jego mieszkaniu zjawia się komornik z wyrokiem za długi. Po pocałunku z Markiem Aneta nie może uwierzyć w swoje szczęście, tymczasem Złoty robi matce wyrzuty za swatanie go z Dylską. Złoty odwiedza też gabinet dentystki z zamiarem uświadomienia jej, że wczorajszy wieczór był pomyłką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *