Barwy szczęścia odcinek 1817, 1818, 1819, 1820 [Streszczenie + Zdjęcia]

1817: Radek oznajmia w Feel Good, że dzisiejszy ślub został odwołany i zamierza na stałe wyjechać za granicę. Julita próbuje go przekonać, żeby wybaczył Lidce, która by go chronić – składa właśnie zeznania przeciwko Plaskocie. W szkole pojawia się Milewicz. Gwizdoń żąda od geografa wyjaśnień – chce wiedzieć, co łączyło go z Angelą. Tymczasem Jowita mówi Kajtkowi i Oliwce, że ma plan, by zbliżyć się do nauczyciela i ukarać go za Angelę. Klara i Hubert są wstrząśnięci tym, że hejterką okazała się Kamila i zamierzają zawiadomić policję. Dziewczyna zjawia się u Pyrków, by wyjaśnić, kto korzystał z jej laptopa.

1818: Ula próbuje wyjaśnić Klarze powody swojego zachowania i błaga, by Pyrka nie składała doniesienia na policję. Okazuje się, że piosenkarka miała nadzieję, że zaszczuta Klara znów zniknie, a ona będzie mogła zająć jej miejsce u boku Huberta. Magda jest zdecydowana na rozwód z Sebastianem. Po namowach Małgorzaty postanawia spotkać się z mężem. Bożena zamierza nadal pracować w ABW, choć jej ojciec nie jest z tego powodu zadowolony. Bruno zgadza się, by ukochana wróciła do niebezpiecznej pracy pod warunkiem, że wezmą ślub.

1819: Hubert nie widzi możliwości dalszej współpracy z Ulą, a tym bardziej żeby razem pojechali w zaplanowaną trasę koncertową. Wkrótce okazuje się, że za zerwanie umów grożą duże kary finansowe. Mariola wpada na pomysł, by produkty masarni na targu śniadaniowym sprzedawały kuso ubrane hostessy. Specjalistka od PR – u także prezentuje się w skąpym stroju, co działa na klientów i również na Borysa. Sebastian zawiadamia żonę, że zjawił się u niego Mirek. Chłopiec wyznaje, że uciekł od ojca, bo on i Luiza są przez niego bici. Następnego dnia Magda jedzie do Wójcika, mężczyzna jest wrogo nastawiony i oskarża Kowalskich o porwanie syna.

1820: Magda niepokoi się o Luizę, która jest pod opieką brutalnego ojca – i razem z pracownikiem socjalnym próbuje sprawdzić czy z dziewczynką wszystko w porządku… Paweł, z powodu nowych żądań Walawskiego związanych z ingerencją w scenariusz, wycofuje się z reżyserii filmu o Marcie. Tymczasem Marzena informuje Piaseckiego, że dla roli rzuciła już pracę… Władek i Darek nadal szukają rozsądnej oferty mieszkaniowej i dowiadują się o licytacji komorniczej lokalu Gawrona…