Barwy szczęścia odcinek 1826, 1827, 1828, 1829, 1830 [Streszczenie + Zdjęcia]

1826: Józek nadal topi smutki w alkoholu i wyżywa się na Darku i Władku, którzy próbują przerwać tę sytuację. Sałatkę odwiedza ojciec i zdradza synowi rodzinną tajemnicę, która może pomóc mu w pozbieraniu się po stracie dziecka. Tymczasem w szpitalu pogrążona w bólu Julita bardzo potrzebuje wsparcia narzeczonego. Sabina przeżywa wyprowadzkę Kajtka z domu, czego zupełnie nie rozumie Tomek. Zaślepiona do tej pory Tomalowa po raz pierwszy dostrzega niedojrzałe zachowanie młodego trenera. Carina myli zamówienia, ale wpadki dziewczyny są jej wybaczane przez klientów ze względu na jej urodę i wdzięk. Lidka jest najwyraźniej zazdrosna o piękną kelnerkę, ostrzega Radka, że zatrudnienie jej to błąd.

1827: Józek musi zmierzyć się z formalnościami po śmierci synka. Julita zostaje wypisana ze szpitala i wraca do domu. Zrozpaczeni rodzice razem starają się przetrwać traumatyczny okres. Między Aldoną i Borysem nie układa się od czasu jej starcia z Mariolą na targu. Grzelak dla dobra małżeństwa decyduje się ustąpić i zapowiada, że pozbędzie się pracownicy, a jego żona postanawia rozmówić się z Mariolą w cztery oczy. Zeznania Krzepińskiego podczas procesu, ukazujące Martę w złym świetle, wywołały medialną burzę. Chowański obawia się, że oskarżony uniknie kary i zaczyna myśleć o zemście.

1828: Julita i Józek organizują pochówek synka, dostają duże wsparcie duchowe od księdza Tadeusza. Darek i Władek wyprowadzają się, by zrozpaczeni rodzice mogli w spokoju przeżyć żałobę. Janicki szuka sposobu na pozbycie się Gawrona z wylicytowanego przez siebie mieszkania. Mariola zaskakuje Borysa swoim powrotem do pracy i tym, że pracownica i Aldona dogadały się między sobą. Piotr grozi Dąbrowskiemu procesem, po tym jak odkrył, że Paweł usunął jego postać w najnowszej wersji scenariusza filmu o Marcie. Producent decyduje się zawiesić projekt także z powodu medialnej burzy wokół procesu Krzepińskiego.

1829: Julita i Józek organizują pochówek synka, dostają duże wsparcie duchowe od księdza Tadeusza. Darek i Władek wyprowadzają się, by zrozpaczeni rodzice mogli w spokoju przeżyć żałobę. Janicki szuka sposobu na pozbycie się Gawrona z wylicytowanego przez siebie mieszkania… Mariola zaskakuje Borysa swoim powrotem do pracy i tym, że pracownica i Aldona dogadały się między sobą. Piotr grozi Dąbrowskiemu procesem, po tym jak odkrył, że Paweł usunął jego postać w najnowszej wersji scenariusza filmu o Marcie. Producent decyduje się zawiesić projekt także z powodu medialnej burzy wokół procesu Krzepińskiego.

1830: Julita i Józek przeżywają pogrzeb i pożegnanie z synkiem. Próbują wrócić do normalnego życia, ale z trudem funkcjonują. Razem jednoczą się w bólu. Kajtek i Oliwka doświadczają uroków samodzielnego życia i zdają sobie sprawę, że muszą lepiej gospodarować pieniędzmi. Ich nowa koleżanka Jowita – ma za to inne problemy po lekcjach musi wracać prosto do domu, czego pilnuje dowożący ją do szkoły Patryk Agata zwierza się Klarze, że jest zadowolona z tego, że film o Marcie nie powstanie i Paweł nie będzie więcej spotykał się z Marzeną. Tymczasem Piasecki przekazując złe wieści aktorce wpada na pomysł, jak uratować projekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *