Barwy szczęścia odcinek 1831, 1832, 1833, 1834, 1835 [Streszczenie + Zdjęcia]

1831: Po tym, jak Carina pokazała Radkowi zdjęcie swojego ojca, chłopak jest pewien, że kelnerka szuka Górki. Morawski zjawia się u Stefana i opowiada mu o egzotycznej Francuzce. Do Klemensa dociera straszna prawda, że narzeczona oszukała jego i Natalię – i pieniądze zainwestowane przez nich w skład celny przepadły. Tymczasem Wilk zapowiada Alinie, że to nie koniec jego zemsty. Gdy Natalia dociera do szpitala odebrać Oliwiera, jego łóżko jest puste. Anna czule opiekuje się Jerzym po jego zasłabnięciu. Między małżonkami przychodzi czas na poważną rozmowę. Marczakowa prosi męża o wybaczenie.

1832: Natalia, po tym jak dowiedziała się o śmierci Oliwera, trafia na oddział patologii ciąży. Zwoleńska zwierza się Klemensowi, że nie wierzy w samobójstwo Jakubczyka. Wkrótce w szpitalu pojawia się Wilk. Stefan od rana nie ma humoru, a Waleria martwi się, że mąż ma depresję. Później Górka spotyka się z kolegą z dawnych lat i wypytuje go o zdjęcia z Olimpiady Pożarniczej w Berlinie w 93 r. Okazuje się, że panowie świętowali wygrane zawody w towarzystwie Francuzek. Kolejne kroki Stefan kieruje do Feel Good, gdzie pracuje podająca się za jego córkę Carina U Pyrków zjawia się Wojtek z Leną. Młodzi zaręczyli się, ale powód ich przylotu z Finlandii jest inny.

1833: Stefan nadal ukrywa przed Walerią prawdziwą przyczynę swego złego samopoczucia. Po kolejnej rozmowie z Radkiem Górka decyduje się spotkać z Cariną. Wilk zabiera Natalię ze szpitala. Osacza dziewczynę i próbuje nakłonić ją, by spróbowali znowu być razem. Zwoleńska – ku oburzeniu Klemensa – jest skłonna wrócić do Macieja, żeby zapewnić sobie i dziecku bezpieczeństwo. Hubert i Agata są przerażeni wizją sprzedaży rodzinnego domu, zdają sobie sprawę, że tylko w ten sposób będą w stanie spłacić Wojtka. Mają nadzieję, że plany brata i Leny nie są ostateczne.

1834: Agata, skuszona wizją Pawła o własnym mieszkaniu i dziecku, mówi Hubertowi, że tak samo jak Wojtek chciałaby dostać swoją część pieniędzy ze sprzedaży rodzinnego domu. Stefan nadal przeżywa pojawienie się Cariny, a Waleria i przyjaciele zastanawiają się, co go gryzie. Górka znowu idzie do Feel Good, gdzie ustala z córką, że będą udawali, że się nie znają. Po sukcesie reportaży o aferze w modelingu Umińska zdradza Łukaszowi, że zamierza zająć się sprawą Krzepińskiego. Wyznaje, że mężczyzna zrobił na niej wrażenie podczas rozprawy i będzie się starać o możliwość osobistej rozmowy z nim.

1835: W związku ze sprzedażą domu między rodzeństwem Pyrków narasta napięcie. Tymczasem Paweł znajduje nowego koproducenta i namawia Agatę, żeby swoją część pieniędzy zainwestowała w film. Oliwka i Kajtek odbierają wypłatę z Feel Good, a Jowita wpada na pomysł, by urządzili parapetówkę. W zamyśle kameralna impreza szybko wmyka się gospodarzom spod kontroli. Stefan myślami cały czas jest przy Carinie, musi pilnować się, żeby jego tajemnica nie wyszła na jaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *