Barwy szczęścia odcinek 1846, 1847, 1848, 1849, 1850 [Streszczenie + Zdjęcia]

1846: Chowański prosi Łukasza, żeby powstrzymał Umińską przed realizacją kolejnych materiałów o mordercy Marty. Sadowski interweniuje w tej sprawie u szefa IAI, ale mężczyzna w stu procentach wspiera działania dziennikarki. Tymczasem Alicja spotyka się z Krzepińską, która również wybiela byłego męża uważając, że nie byłby on zdolny do popełnienia zbrodni. Mirek i Luiza spędzają dzień u Kowalskich. Z wizytą wpada również matka Sebastiana. Kobieta na każdym kroku robi uwagi dzieciom i otwarcie okazuje im niechęć, a Mirek w końcu wybucha… Janek w zastępstwie Joli przychodzi do klubu, przegląda dokumenty księgowe i stwierdza, że kondycja finansowa firmy nie jest najlepsza. Kozłowski zamierza postawić biznes żony na nogi.

1847: Sabina i Andrzej idą na ostatnią rozprawę adopcyjną Mai. Widać, że małżonkowie wciąż mają dużo żalu do siebie. Biologiczny ojciec dziewczynki – Michał – nadal walczy o córkę i zeznaje, że Tomalowa ma romans… Akcja Aldony z wystawianiem przed sklep żywności, której kończy się termin ważności przyciąga wielu bezdomnych. Amelia rozpoznaje wśród nich Leszka – znajomego z czasów życia na ulicy, zauważa też Wolana, młodego narkomana, któremu postanawia pomóc… W związku z wywiadem Umińskiej z Krzepińskim policja robi nalot na Internetową Agencję Informacyjną, ale szef IAI zleca dziennikarce, by dalej robiła swoje mimo ewentualnych konsekwencji prawnych…

1848: Tomala kończy remont mieszkania Darka. Władek i jego partner są pewni, że lada dzień pozbędą się z mieszkania Gawrona. Tymczasem podczas pożegnalnego spaceru Żabcia przewraca się na oblodzonym chodniku… Krystyna na siłę próbuje ożenić Marka z Anetą. By mieć oko na dentystkę Złota zatrudnia się w jej gabinecie. Janek wręcza pracownikom Centrum Nowego Ciała plan zmian i napotyka na opór Tomka. Młody trener podkopuje pomysły Kozłowskiego i próbuje przekonać Jolę, że byłby lepszym szefem niż jej mąż.

1849: Krystyna rozpoczyna pracę u Dylskiej i od razu staje przed nie lada wyzwaniem, gdy do gabinetu zagląda Jaworski z bolącym zębem. Stefan z niepokojem obserwuje, że Waleria coraz bardziej interesuje się jego nieślubną córką. Przerażony, że żona odkryje prawdę, próbuje powstrzymać ją przed kontaktami z kelnerką, ale bezskutecznie. Seniorka wypytuje o Carinę Radka i księdza Tadeusza, a ich odpowiedzi budzą jej niepokój. Gawron i Żabcia symulują przed Darkiem, że kobieta ma zerwane więzadła. W ten sposób udaje im się odroczyć termin wyprowadzki z mieszkania.

1850: Darek odkrywa kłamstwo Gawrona i Żabci w sprawie jej chorej nogi i daje im godzinę na opuszczenie mieszkania. Jednak lokatorzy nie zmierzają poddać się bez walki… Lidka proponuje Zuzi udział w treningach lekkoatletycznych. W klubie dziewczyna spotyka Witka i Aleksa, którzy przyszli, by wypisać z sekcji. Gdy poznają nastolatkę od razu zmieniają zdanie. Na polecenie Kowaluka Bożena przez cały dzień prowadzi obserwację podejrzanego lobbysty: Barańskiego. Wieczorem zaś Bruno zabiera narzeczoną na biznesową kolację. Okazuje się, że Stański robi interesy z mężczyzną, którego rozpracowuje Wiśniewska…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *