Barwy szczęścia odcinek 1867, 1868, 1869, 1870, 1871 [Streszczenie + Zdjęcia]

1867: Kowaluk, w związku z toczącym się przeciwko niemu postępowaniem o molestowanie, zostaje zwieszony w pracy. Z Bożeną kontaktuje się młody biznesmen – Bilski. Mężczyzna ma dla Stańskiej zaskakującą propozycję.. Oliwka i Kajtek są zadowoleni, bo Gregor okazuje się sympatycznym współlokatorem. Wkrótce chłopak ulega nieszczęśliwemu wypadkowi, z udziałem Patryka. Załamana rozstaniem z Sebastianem Magda podejmuje decyzję, że będzie sama starała się zostać rodzicem zastępczym Luizy i Mirka. Tymczasem w domu dziecka dochodzi do tragedii, za którą dyrektorka placówki wini Kowalskich.

1868: Oliwka i Kajtek przywożą ze szpitala Gregora. Chłopak ma złamaną nogę i martwi się, że nie będzie mógł zarobić na czynsz. Szukając dla współlokatora starych kul, Cieślak odkrywa, że jego matka szpiegowała go w sieci. Hubert i Ula są zadowoleni z efektów pracy nad świąteczną piosenką, zachęcają Wolana, by rozważył powrót na scenę. Poza tym Pyrka chce spędzić święta poza domem i namawia Klarę na wyjazd w góry. Krystyna jest zachwycona Czesławem i nie dostrzega, że mężczyzna, gdy przychodzi do płacenia, pechowo nigdy nie ma przy sobie pieniędzy. Aneta zaprasza seniorów na obiad, by mogli z Markiem bliżej przyjrzeć się absztyfikantowi Złotej.

1869: Carina mdleje w pracy, a Waleria od razu otacza dziewczynę opieką i zabiera ją do lekarza. Tymczasem córka Stefana ukrywa, że spodziewa się dziecka. Z kolei wieści o ciąży przynosi Radkowi szczęśliwa Lidka. Darek jest zadowolony, bo działania agencji PR Tomczyka przynoszą efekty. Julita i Józek stają się rozpoznawalni, zdobywają coraz więcej fanów, udzielają mnóstwo wywiadów i dostają propozycje kontraktów reklamowych. Aldona nie rezygnuje z zamiaru złapania złodzieja, choć kradzieże żywności dla bezdomnych ustały odkąd trzyma kosz z produktami w sklepie. Wkrótce na zakupy do Grzelaków przychodzą Żabcia i Gawron. Rysiek nie może się powstrzymać, by zabrać ze sklepu coś bez płacenia.

1870: Carina wyznaje księdzu Tadeuszowi, że jest w ciąży i zamierza wrócić do Francji, by samotnie wychować dziecko. Nieoczekiwanie dla samego siebie duchowny odkrywa, że dziewczyna jest dla niego kimś więcej niż zwykłą parafianką. O poranku Agata zamartwia się o Pawła, który nie wrócił na noc. W tym czasie Piasecki rozpływa się nad wdziękami Marzeny, którą odwozi taksówką do domu po całonocnej imprezie z okazji zakończenia zdjęć do filmu. Darek i Władek spotykają się z Beatą i Radeckim na lunchu. Okazuje się, że matka Saganowskiej jest przeciwna nowemu związkowi córki i chcąc pokrzyżować plany zakochanych w ostatniej chwili znajduje wymówkę, by nie zajmować się Grzesiem. Ku niezadowoleniu kobiety opiekę nad jej wnukiem oferują Darek i Władek

1871: Ksiądz Tadeusz stara się przekonać Carinę, żeby nie wyjeżdżała z Polski. Dziewczyna w końcu mówi o ciąży Górkom, którzy bardzo dobrze przyjmują tę wiadomość. Waleria nie wierzy jednak w wersję Cariny o francuskim ojcu dziecka, uważa, że może nim być ktoś, kogo poznała w Polsce. Okazuje się, że Natalia ma alergię na sierść. Niestety, w tej sytuacji musi oddać szczeniaka. Po psa przyjeżdżają z Zakrzewia Anna i Jerzy. Tymczasem ukrywający się w mieszkaniu Marczaków Gawron stara się niepostrzeżenie przemknąć do sklepu nie wiedząc, że Wiśniewski i Jaworski urządzili obławę na osiedlowego złodzieja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *