Barwy szczęścia odcinek 1876, 1877, 1878, 1879, 1880 [Streszczenie + Zdjęcia]

1876: Krystyna orientuje się, że Czesław jest oszustem i z pomocą Anety ostro się z nim rozprawia… Patryk ma kolejną stłuczkę pod blokiem Oliwki i Kajtka. Tym razem wjeżdża w auto Sebastiana. Kowalski od razu wpada w oko Jowicie Do Umińskiej odzywa się Krzepiński i zaprasza ją do siebie. Dziennikarka jedzie do jego domu, wcześniej uprzedziwszy o tym Sadowskiego, na wypadek, gdyby przepadła bez wieści…

1877: Umińska budzi się po nocy spędzonej na kanapie Krzepińskiego oszołomiona utratą świadomości poprzedniego wieczoru. Mężczyzna jest dla niej miły i adorujący. Ich sam na sam przerywa pojawienie się byłej żony Rafała… Janek daje reprymendę pracownikom klubu i apeluje o mobilizację w pozyskiwaniu nowych klientów. Lidka przyjmuje jego słowa ze spokojem w odróżnieniu od Tomka, który od razu zaczyna knuć przeciwko Kozłowskiemu… Do Julity i Józka zgłasza się mężczyzna z prośbą o pomoc w zbiórce pieniędzy na rzecz chorego dziecka…

1878: Umińska zdaje Chowańskiemu relację ze spotkania z Krzepińskim. Ewunia, która słyszy fragment ich rozmowy wpada w histerię Grzelakowie cieszą się, że masarnia dzięki współpracy z Reginą Czaplą – wreszcie dobrze prosperuje. Bizneswoman wywabia Borysa ze sklepu, by sam na sam porozmawiać z Aldoną Jowita zwierza się Oliwce, że woli starszych facetów i że spodobał jej się mężczyzna, z którym Patryk miał stłuczkę. Wkrótce nastolatka umawia się z Sebastianem na przekazanie pieniędzy za naprawę samochodu, a ich spotkanie kończy się wspólną kolacją w mieszkaniu Kowalskiego.

1879: Umińska planuje spędzić z Krzepińskim Wigilię, ma plan zdemaskowania go. Sadowski próbuje wybić jej ten niebezpieczny pomysł z głowy. Wygląda na to, że relacje Piotra i Zosi zmierzają w stronę związku. Tymczasem u Walawskiego zjawia się Iga mając nadzieję na rodzinne święta. Chowański porządkuje sprawy związane z testamentem, zapisuje połowę udziałów w firmie Zosi i zachowuje się tak, jakby do czegoś się przygotowywał Klara daje się namówić Kniewskiemu na udział w spotkaniu opłatkowym literatów. Na miejscu czekają na nich paparazzi.

1880: Wyjście Klary z Kniewskim ma swoje konsekwencje media plotkarskie rozpisują się na temat ich rzekomego romansu Sebastian błaga Magdę, by dała mu jeszcze jedną szansę, ale ona jest zdecydowana na rozwód i nie pozostawia mu złudzeń. Po powrocie do domu Kowalskiego odwiedza Jowita… Związek Beaty i Radeckiego przechodzi pierwszy kryzys. Krzysztof ma nadzieję na spędzenie świąt sam na sam, ale Saganowska musi ten czas poświęcić synowi i mamie. Władek i Darek zamieniają się w mediatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *