Barwy szczęścia odcinek 1891, 1892, 1893, 1894 [Streszczenie + Zdjęcia]

1891: Carina opowiada Górkom o tym, jak poznała i zakochała się we Franku. Kelnerka zwierza się także Radkowi, któremu wyznaje, że nic już nie czuje do ojca swojego dziecka i nie chce z nim być. Mimo, że Stefan zapowiada Frankowi, że nie odda mu córki, ten zamierza walczyć o ciężarną ukochaną. Stan Huberta poprawia się. Traumatyczne zdarzenia jeszcze bardziej zjednoczyły jego rodzinę. Po powrocie do Warszawy Agata zastaje Pawła w towarzystwie Marzeny. Umińska nie chce odpuścić sprawy Krzepińskiego. Sadowski powstrzymuje > ją przed wizytą w szpitalu w dniu wybudzania mężczyzny ze śpiączki. Chowański reaguje gwałtownie na wieść, że morderca Marty przeżył.

1892: Franek prosi Carinę, by dała mu kolejną szansę. Agata jest przekonana, że chłopak zdradził ją z Marzeną. Wzburzona wychodzi z domu wprost pod koła samochodu, którym kieruje Patryk.

1893: Agata budzi się w ramionach Pawła i choć obiecuje ukochanemu, że odtąd będzie mu ufała, nie potrafi pozbyć się uczucia zazdrości względem Marzeny. Jowita jest przekonana, że po powrocie Sebastiana z Kanady nadal będą > parą. Dziewczyna czeka na Kowalskiego przed jego blokiem. Wygląda na to, że Franek nie zamierza zniknąć z życia Cariny. Chłopak nocuje w schowku na osiedlu i prosi księdza Tadeusza o pomoc w znalezieniu pracy.

1894: Wybudzony ze śpiączki Krzepiński składa zeznania, po których Umińska zostaje zatrzymana przez policję pod zarzutem usiłowania morderstwa. Oliwka i Kajtek niepokoją się o Jowitę. Nastolatka nie dociera na umówione z przyjaciółmi spotkanie, gdyż drogę zastępuje jej Karol Badeński, były kochanek, który trafił przez nią na kilka lat do więzienia… Władek i Darek próbują wykręcić się ze wspólnego wyjazdu na narty z Beatą i Radeckim. Podczas rozmowy telefonicznej docierają do nich odgłosy wypadku samochodowego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *