Barwy szczęścia odcinek 1904, 1905, 1906, 1907, 1908 [Streszczenie + Zdjęcia]

1904: Klemens opiekuje się załamaną uprowadzeniem córki Natalią. Tymczasem Małgorzata i Bogdan, którzy rozwieszają plakaty o zaginionej wnuczce, trafiają na jej ślad. Wilk dostaje wiadomość od Aliny i domyśla się, że to ona stoi za porwaniem dziecka. Grześ choruje, a Darek i Władek – jako nielegalni opiekunowie – nie mogą pójść z nim do przychodni. Tego dnia lekarze podejmują próbę wybudzenia Beaty ze śpiączki. Ciotka Maryla, która zna już prawdę o Janickim, urządza w szpitalu awanturę, grozi wezwaniem policji i żąda oddania jej Grzesia. Po rozstaniu z Pawłem Agata pogrąża się w rozpaczy. Hubert stara się ustawić ją do pionu. Okazuje się, że jego siostra założyła spółkę z Piaseckim i straciła wszystkie pieniądze po rodzicach. Do domu niespodziewanie wraca Iwona.

1905: Domownicy zauważają, że Iwona wróciła wyraźnie odmieniona i domyślają się, że w Syrii musiało wydarzyć się coś, co nią wstrząsnęło. Na bliską depresji Agatę rozmowa z siostrą działa terapeutycznie… Małgorzata i Bogdan oddychają z ulgą, gdy okazuje się, że dzieckiem podrzuconym do okna życia jest córeczka Natalii. Noworodek szybko trafia w objęcia mamy, jednak opieka społeczna bierze Zwoleńską pod lupę… Beata jest przytomna, ale nie ma z nią kontaktu. Gdy ciotka Maryla zamierza zabrać Grzesia do siebie, Saganowskiej udaje się przekazać informację, że chce by to Darek i Władek zajmowali się jej synem.

1906: Bożena dostaje pierwsze zlecenie w firmie Bilskiego. Razem z Celiną ochrania koncert zespołu heavy metalowego w Białymstoku. Koleżanka pomaga jej wdrożyć się w procedury. Po pracy dziewczyny idą do hotelowego baru. Gdy Stańska nie patrzy Celina dolewa jej czegoś do drinka… Natalia mówi Klemensowi, że Alina była w zmowie z Wilkiem. Przyjaciel zgłasza sprawę składu celnego na policji, oddaje też próbki DNA Lei i Macieja do badań na ojcostwo. Zwoleńska z córeczką zostają wypisane ze szpitala, a wieczorem do ich drzwi dobija się Alina… Iwona odwiedza Alka w przychodni. Kiedy były mąż namawia ją do powrotu do pracy, Pyrka opowiada mu o tragicznych wydarzeniach w Syrii, przez które znowu straciła wiarę w to, że jest dobrym lekarzem… Klara nie dogaduje się w sprawie swojej drugiej książki z redaktorem przydzielonym jej przez wydawnictwo, a do Agaty zgłasza się członek ekipy, któremu Paweł jest winien pieniądze.

1907: O poranku Bożena bardzo źle się czuje, a Celina wmawia jej, że wieczorem za dużo wypiła. Stańska jest całkowicie nieświadoma faktu, że współpracownica Bilskiego podała jej narkotyki… Do Zosi zgłasza się mężczyzna z wiadomością od Artura. Chowański prosi ją w liście, by przekazała wysłannikowi 100 tysięcy złotych, które leżą w sejfie w jego mieszkaniu. Piotr obawia się, że Artur planuje zlecenie zabójstwa Krzepińskiego. Hubert wspiera Klarę w walce z redaktorem, który krytykuje jej książkę. Tymczasem Agata porządkuje sprawy upadającej firmy producenckiej i odkrywa, że Paweł zwyczajnie ją okradł i aktualnie na jej koszt bawi się z Marzeną w Pradze.

1908: Na wieść o ucieczce Chowańskiego ze szpitala Krzepiński udziela w szpitalu kolejnego wywiadu, w którym oczernia Artura. Prosi też żonę, by z mieszkania, które wynajmował odebrała jego rzeczy… Lidce udaje się przekonać Zuzię do powrotu do treningów. Na boisku Filip przeprasza dziewczynę, że nalegał na seks. Przez kłopoty z nowym redaktorem Klara jest gotowa zrezygnować z publikacji swojej drugiej książki. Wkrótce do Pyrki osobiście dzwoni prezes wydawnictwa… Tymczasem Agatę odwiedza Paweł…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *