Grupa specjalna „Kryzys” odcinek 1, 2, 3 [Zdjęcia + Streszczenie]

1 (czwartek 27 października, godz. 22:40): Służby specjalne dostają informację o planowanym zamachu na ministra edukacji. Ma być to odpowiedź na cofnięcie koncesji dla wyższej uczelni prowadzonej przez sektę. Do akcji wkracza grupa agentów o nazwie Kryzys, której zadaniem jest ochrona najważniejszych osób w państwie. Gdy dochodzi do próby zamachu w pociągu wiozącym ministra, funkcjonariusze szybko rozbrajają bombę i aresztują sprawców. Tymczasem na placu w centrum Tokio pojawia się człowiek z bombą zawieszoną na szyi. Okazuje się, że to syn ministra spraw zagranicznych. Jego występki są od wielu lat tuszowane przez wpływowego ojca. Terroryści żądają ujawnienia tych przestępstw.

2 (sobota 28 października, godz 02:40): Saburo dostaje cynk od swego znajomego ze sfer rządowych o pewnym skandalu, jaki ma wkrótce wybuchnąć. Na nieszczęście informator zostaje zamordowany. Saburo otrzymuje jedynie zdjęcie pewnego domu i tajemnicze imię – Alice. Agenci „Kryzysu” niebawem docierają do tajnego miejsca sekretnych schadzek mężczyzn z najwyższych sfer. Jak się okazuje, dom schadzek jest pod kontrolą służb, a likwidacja takich przybytków jest bezcelowa.

3 (sobota 4 listopada, godz. 02:35): Oskarżony o korupcję partyjny notabl zostaje zamordowany na ulicy – na oczach tłumów dziennikarzy – przez zamaskowanych sprawców. Do zbrodni przyznaje się organizacja terrorystyczna o nazwie „Armia Odnowy Heisei”, która odgraża się, że ofiar będzie więcej. Grupa „Kryzys” wkracza do akcji prowadząc drobiazgowe śledztwo pełne dramatycznych zwrotów akcji.