Grupa specjalna „Kryzys” odcinek 4, 5, 6 – Streszczenie

4 (sobota 11 listopada, godz. 02:20, tvp2): Agenci „Kryzysu” dostają zlecenie na ochronę osobistą pewnego profesora zajmującego się technologią kosmiczną. Wkrótce przekonują się, że nie jest to łatwe zadanie. Ktoś bardzo intensywnie usiłuje pozbawić go życia, a i sam profesor ma coś do ukrycia.

5 (sobota 18 listopada, godz. 02:55, tvp2): Członek grupy specjalnej Kryzys – Akira – trafia do więzienia, gdzie poznaje człowieka, który mieszkał i uczył się w tym samym mieście. Poznany Sawada przedstawia Akirę swojemu szefowi i tak załatwia koledze pracę. W ten sposób Akira wkręca się w środowisko ludzi, którzy z jednej strony szantażują przemysłowców, a z drugiej polityków, którym przemysłowcy dają łapówki. Akira uważa jednak, że sprawa ma drugie dno. Postanawia to sprawdzić.

6 (sobota 25 listopada, godz. 01:55, tvp2): Policja przypadkowo trafia na ślad poszukiwanego od 11 lat terrorysty – sprawcy zamachu w metrze. Ale czy rzeczywiście to był przypadek? Czy może celowe przypomnienie o sobie? Jaka jest jego przeszłość i co lub kto może stać się nowym celem Satomiego? Oto nowe wyzwanie grupy specjalnej „Kryzys”.