Kozacka miłość odcinek 31, 32, 33, 34, 35 – Streszczenie

31: Rodzice Alony urządzają uroczysty obiad na cześć córki. Chcą w ten sposób położyć kres kompromitującym ją plotkom. Grigorij wyjawia Nikołajowi prawdę o podstępie Marysi. Wyznaje też, jaki był jego udział w tej intrydze. Koźma napada na powóz, którym podróżuje Olga. Niebawem dziewczyna dociera do domu Kolewanowa. Gdy nie zastaje go na miejscu, prosi Ignatija o wynajęcie pokoju w hotelu. Anfisa zaniepokojona jest niespodziewanym powrotem Piotra.

32: Anfisa kradnie kosztowności należące do Kolewanowa. Część biżuterii podstępna złodziejka podrzuca służbie. Karasik potajemnie wywozi Alonę z miasta. Po drodze zajeżdżają do stanicy. Dziewczyna z daleka dostrzega, jak troskliwie Stiepan opiekuje się Marysią. Warwara i Tichon są przerażeni nagłym zniknięciem córki. Oksana próbuje uwodzić Bogdana. Chce w ten sposób wywołać zazdrość Fiodora.

33: Stiepan sądzi, że Marysia jest w ciąży. Karczmarka zmusza Lubaszę, by milczała w sprawie Alony. Ma zachować w tajemnicy fakt, że uciekinierka żyje. Kolewanow obiecuje Warwarze, że pojedzie do kozackiej stanicy i przywiezie jej córkę. Kobieta nie wierzy w jego zapewnienia i sama postanawia załatwić tę sprawę. Pijany Tichon wyrzuca Piotra z domu. Lubasza żąda, by Marysia pomogła jej uwieść Bogdana. Grozi, że w przeciwnym razie zniszczy jej szczęście.

34: W drodze do stanicy Warwara natrafia na grób, w którym rzekomo jest pochowana jej córka. Tymczasem Karasik proponuje Alonie, by została jego utrzymanką. Kolewanow dowiaduje się o kradzieży kosztowności. Odkrywa także sfałszowane rachunki. Anfisa kupuje dom. W dokumentach tylko ona figuruje jako właścicielka. Tłumaczy Ignatijowi, że zrobiła to to dla ich wspólnego dobra. Prystaw oferuje dziewczynie, że będzie ochraniał jej nowy lokal.

35: Marysia liczy na pomoc Fiodora. Prosi brata, by uwiódł Oksanę. Młody Sotnik zgodnie z jej wolą próbuje odbić dziewczynę Bogdanowi. Wzbudza to niepokój atamana, który domaga się, by Grigorij przypilnował syna. Kolewanow czeka na Olgę w hotelu, ale ona nie wraca na noc. Tymczasem Nikoła przynosi nieprzytomną Rogożynę do swojego pokoju i wzywa lekarza. Wasia dowiaduje, się że Koźma i Timofiej są rozbójnikami.