M jak miłość odcinek 1380, 1381, 1382 [Streszczenie + Zdjęcia]

1380: Kinga odwiedza razem z mężem ginekologa, a ten zdradza przyszłym rodzicom, że urodzą się bliźnięta. Wcześniej Piotr odkrywa, że Paweł ożenił się z Katią i kolejna rozmowa braci Zduńskich kończy się ostrą kłótnią. Tymczasem Marcin – wspólnie z Anią – odnajduje leśniczówkę, w której Artur przetrzymuje Izę oraz Maję. Skalska decyduje się w końcu na ucieczkę od męża i prosi byłego ukochanego o pomoc.

1381: Starski zaprasza Marię na kolację, a Rogowska tego samego dnia spotyka się też z Arturem, który wyznaje, że może cierpieć na stwardnienie rozsiane. Ewa dostaje na uczelni nową ofertę i znów ma współpracować z Chrisem – profesorem z Irlandii. W domu Mostowiaków zjawia się Józef Modry, tajemniczy mężczyzna, którego Barbara poznała niedawno na kursie angielskiego. Tymczasem do siedliska włamuje się złodziej. Ula, gdy tylko dowiaduje się o kradzieży, od razu przyjeżdża z Bartkiem do Grabiny. A Janek uznaje jej chłopaka za głównego podejrzanego…

1382: Artur odkrywa, że Iza ma telefon, dzięki któremu kontaktuje się z Marcinem i – wściekły – zmusza „ukochaną”, by wyjechała z nim do Niemiec. Po kilku godzinach Skalska jednak od męża ucieka i próbuje wrócić do Polski. A w drodze ma groźny wypadek… Tymczasem Wojtek świętuje na Wietrznej imieniny. Imprezę na cześć juniora przygotowują wspólnie Asia oraz Michał. Poza tym pisarz spotyka się też ze swoim wydawcą, który radzi Ostrowskiemu, by w końcu zaczął leczyć się z uzależnienia od hazardu.