M jak miłość odcinek 1401, 1402, 1403, 1404 [Streszczenie + Zdjęcia]

1401: Tuż przed ślubem Artur wręcza Marii wybraną dla niej suknię, a Rogowska na widok swojej „kreacji” jest w szoku. Tymczasem Marek wraca na kilka dni do Grabiny – specjalnie na wesele siostry – i wyznaje Barbarze, że chciałby na dłużej zostać z Ewą i dziećmi za granicą. Bartek znów wpada w kłopoty. Przed ślubem Lisieckiego odwiedzają dwaj podejrzani „koledzy” – i próbują zmusić chłopaka, by po cichu wpuścił ich na teren hurtowni, w której aktualnie pracuje. A gdy Bartek odmawia, bandyci zaczynają mu grozić.

1402: Okulista ostrzega Zduńskich, że Kinga powinna urodzić przez cesarskie cięcie, bo inaczej grozi jej utrata wzroku. Tymczasem Aneta i Olek znów się sprzeczają… A gdy Chodakowski zaprzyjaźnia się w bistro z Agą, daje ukochanej nowy powód do zazdrości. Paweł wyjeżdża służbowo do Łodzi – razem z Kaliną. I w drodze zdaje sobie w końcu sprawę, że jego szefowa może być w nim zakochana.

1403: Iza znajduje przed drzwiami domu kolejną białą różę, podrzuconą przez ludzi Artura i wpada w panikę. Tymczasem Marcin zauważa przypadkiem na ulicy Jarka i zaczyna bandytę śledzić. Nie wie, że ten celowo jedzie na odludzie, by go tam zaatakować. Asia coraz bardziej martwi się o Zosię i w końcu odkrywa, że dziewczyna ma romans z Erykiem. Ale do Warszawy wraca wcześniej z wakacji żona muzyka, Dorota.

1404: Joasia wciąż martwi się o Zosię, od kiedy Eryk złamał dziewczynie serce. Postanawia wybrać się z dziećmi na wieś. Tymczasem w Grabinie wcale nie jest spokojniej… Na próbie kościelnego chóru wybucha nagle ostra kłótnia, bo przyjaciółki Kisielowej atakują Roberta Żaka. Lokalny ksiądz ma przez to problemy z sercem i trafia do przychodni, pod opiekę Agaty i Artura. Marzenka podejrzewa, że zaszła w ciążę i wcale się z tego powodu nie cieszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *