M jak miłość odcinek 1409, 1410, 1411, 1412 [Streszczenie + Zdjęcia]

1409: Bartek znów jest szantażowany przez dawnych wspólników, ale próbuje ukryć to przed Ulą. Tymczasem w Lipnicy dochodzi do brutalnego napadu na kantor… Z ogrodu Mostowiaków ktoś kradnie za to świeżo posadzone tuje. Kisielowa, szukając złodzieja, dociera do domu nowego mieszkańca Grabiny: Macieja Jaracza. A później, podczas przechadzki w lesie, przystojnego sąsiada poznaje także Agata.

1410: Bartek – ciężko ranny w nogę – ukrywa się w siedlisku i wyznaje Uli, że postrzelili go bandyci, którzy zaplanowali napad na kantor. A Mostowiakówna od razu prosi o pomoc Marię – błagając, by nie mówiła o niczym policji… Burzliwy dzień czeka też Barbarę. Najpierw seniorkę kolejny raz odwiedza Józef Modry – który wciąż ma nadzieję, że przyjaciółka umówi się z nim na randkę. Później w ogrodzie Mostowiaków wybucha pożar i na miejsce przyjeżdżają strażacy. A ich nowym komendantem okazuje się Maciej Jaracz.

1411: Paweł poznaje w końcu rodzinę Julki. Ojciec dziewczyny od razu pyta Zduńskiego, kiedy młodzi wezmą ślub. Tymczasem Magda i Budzyński jadą do Krakowa na wernisaż Anki. Była kochanka cały czas próbuje zbliżyć się do Andrzeja. Prawnik jest przerażony na myśl, że przez dawny romans może utracić serce Magdy, która nadal nie wie, co łączyło jej ukochanego z Anką. Z kolei Filarski przekonuje w końcu Marszałka, że Piotrek ma romans z Sandrą. Obaj seniorzy jadą do mieszkania zięcia, by zbadać sprawę, a wścibska sąsiadka Zduńskiego wzywa policję przekonana, że na miejscu działa agencja towarzyska i Sandra przyjmuje kolejnych klientów.

1412: Iza odkrywa, że ktoś włamał się do jej nowego mieszkania i przerażona od razu prosi o pomoc Marcina. Ania wraca do Warszawy i wyjawia Chodakowskiemu, że jej matkę potrącił samochód. Dziewczyna obawia się jednak, że to nie był wypadek, tylko celowy atak i że pod koła miała trafić właśnie ona. Tymczasem Olek wciąż flirtuje z Agą, nieświadomy, że Aneta jest przez to kłębkiem nerwów. Michał zdradza w końcu Kai, że nie może być jej ojcem z powodów zdrowotnych. Dziewczyna jednak źle reaguje na tę wiadomość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *