M jak miłość odcinek 1421, 1422, 1423, 1424 [Streszczenie + Zdjęcia]

1421: Magda odwiedza kardiologa, mając nadzieję, że lekarz pozwoli jej odstawić leki, przez które nie może zajść w ciążę. Łukasz zaczyna pracę jako masażysta i jednocześnie diler narkotyków. Budzyński odkrywa, że Anka oszukała jednego z jego klientów, starszego kolekcjonera. Tymczasem Paweł nadal próbuje odzyskać Julkę, a Kinga przekonuje w końcu dziewczynę, by wróciła do pracy w bistro. W Grabinie cała rodzina namawia Natalię, by zgodziła się porozmawiać z Frankiem, który uparcie twierdzi, że jest niewinny i wcale żony nie zdradził.

1422: Olek nadal spotyka się z Agą i wraca w końcu do operowania. Marcin uświadamia sobie, jak bardzo zranił Anię i czuje przez to wyrzuty sumienia. Katia obwinia się o problemy, które ma przez nią Paweł. Tymczasem do Polski przylatuje Basia i gdy słyszy o rozstaniu Zduńskiego z Julką, postanawia doprowadzić do pogodzenia pary. Katia martwi się także o swojego ojca, którego okradł Igor z zemsty za to, że dziewczyna go odrzuciła. Otar od razu ma jednak nowy pomysł na biznes i postanawia wynająć lokal, który sąsiaduje z bistro.

1423: Kinga ma przed porodem złe przeczucia i prosi Magdę, by – w razie, gdyby stało się jej coś złego – otoczyła opieką jej bliskich. Gdy Piotr zabiera później żonę do restauracji, Zduńska nagle czuje silny ból i trafia w końcu do szpitala. Tymczasem Marszałek i Filarski kończą urządzanie kawalerki, którą kupił Zduński i niechcący wywołują w mieszkaniu pożar. Asia odkrywa, że na miejscu lokalnego parku i placu zabaw ma powstać centrum handlowe – i organizuje w tej sprawie protest mieszkańców.

1424: Do siedliska zagląda Mirek Kowalik – znajomy Bartka z więzienia. Chłopak wyznaje Lisieckiemu, że jego matkę terroryzują miejscowi bandyci, którym jest winna pieniądze. Bartek w końcu zgadza się mu pomóc – ryzykując tym powrót za kratki. Tymczasem lokalna policja podejrzewa, że Mirek ma związek z próbą porwania nastolatki… Z kolei doktor Rogowska cały czas flirtuje z sympatycznym strażakiem – Maciejem – na czym przyłapuje ją w końcu brat. Poza tym lekarka kolejny raz próbuje pomóc Banachowej, czym naraża się na zemstę jej męża.