M jak miłość odcinek 1433, 1434, 1435, 1436 [Streszczenie + Zdjęcia]

1433: Aga widzi, jak Olek flirtuje z dziewczynami i czuje ukłucie zazdrości. Poza tym pragnie przedstawić w końcu Chodakowskiego swojej matce. Tymczasem Marcin robi Izie niespodziankę i w mikołajki prosi ukochaną o rękę. Artur nadal próbuje zdobyć przepustkę na święta – na spotkanie z ciężko chorym wujkiem – i w końcu przekonuje swoją lekarkę, by mu pomogła. Asia wdaje się z kolei w kłótnię z robotnikami z firmy Krajewskiego i trafia przez to na komisariat. A przed nocą w areszcie ratuje ją dopiero Leszek.

1434: Anka nadal mieszka w siedlisku, pilnie strzeżona przez Bartka i Andrzejka. Bracia zauważają przy domu podejrzanego mężczyznę… Bartek robi poza tym Uli niespodziankę i odnajduje jej biologicznego ojca – gotów zaprosić seniora na ślub. Ale gdy Jakubczyk zjawia się w siedlisku, od razu tego żałuje. Tymczasem Janek kolejny raz próbuje zbliżyć się do Soni. Na Deszczowej zjawia się nagle Kamil Gryc – robiąc Kindze i Magdzie radosną niespodziankę.

1435: Magda wyznaje Kindze, że umówiła się z Kamilem – w tajemnicy przed Budzyńskim. I po spotkaniu z przyjacielem długo nie może odzyskać spokoju… A gdy w nocy sięga po leki, nagle traci przytomność. Łukasz namawia Katię na romantyczny wypad za miasto – planując ich pierwszą noc. A dziewczyna wyznaje Julce, że wciąż jest dziewicą. Tymczasem Paweł odwiedza z Julką w szpitalu jej ojca. A lekarz ostrzega Kryszaków, że senior nadal ma skłonności samobójcze. Kalina proponuje Zduńskiemu, by został w firmie jej partnerem… i kolejny raz wyznaje chłopakowi miłość.

1436: Magda odzyskuje przytomność, ale jej stan wciąż jest poważny. A Kamil od razu zjawia się w szpitalu… Budzyński wraca do domu i atakuje Łukasza – po rozmowie z lekarzem, który zdradza mu, że dziewczyna miała we krwi narkotyki. Kinga odkrywa, że jej mąż kupił w tajemnicy mieszkanie i jest pewna, że Piotrek ma kochankę. Skalski nadal „czaruje” psychiatrę – w nadziei, że lekarka zgodzi się, by opuścił szpital. A pani doktor postanawia wcześniej porozmawiać o Arturze z Izą… Tymczasem w Grabinie Maria odkrywa, że Basia kontaktuje się z tajemniczym „Antkiem” i próbuje ustalić, kim jest nowy kolega córki.