M jak miłość odcinek 1444, 1445, 1446, 1447 [Streszczenie + Zdjęcia]

1444: Artur, choć od porwania minęło już kilka tygodni, wciąż martwi się o Basię i trzyma córkę „pod kloszem” – co zaczyna niepokoić Marię. Rafał – po zbrodni, której dopuścił się jego ojciec – jest gotów wyjechać z Grabiny… Z kolei u Banachów znów wybucha kłótnia. Gdy syn cukiernika trafia do szpitala, ojciec chce go zabrać do domu, wbrew zaleceniom lekarzy. Banachowa jednak się mężowi sprzeciwia – gotowa na wszystko, by chłopiec odzyskał zdrowie. Gdy Banach wybucha gniewem, w obronie sąsiadki staje Kisielowa. Tymczasem Ula ma coraz więcej wątpliwości przed ślubem z Bartkiem.

1445: W dniu walentynek Marcin szykuje dla Izy romantyczną niespodziankę, ale plany Chodakowskiego kolejny raz niszczy Artur. Tymczasem Olek postanawia znów odwiedzić Agnieszkę – i jest Olszewską naprawdę zafascynowany. Asia walentynkowy wieczór spędza z Leszkiem, ale ich spotkanie przerywa nagle wizyta Niny, byłej ukochanej Krajewskiego.

1446: Łukasz – po kolejnej randce z Katią – naraża się Otarowi… Za to później wpada w kłopoty przez swoją matkę. Marta zdradza niechcący Budzyńskiemu, że to właśnie on odpowiada za chorobę Magdy. Prawnik przeszukuje w końcu dom i znajduje ukryte przez chłopaka narkotyki. Piotrek zauważa, że Kinga jest w kiepskiej formie i prosi o pomoc Magdę. Filarski i Marszałek są coraz bardziej oczarowani piękną nianią Zduńskich – Nadią.

1447: Leszek nadal robi wszystko, by zbliżyć się do Asi, ale na przeszkodzie znów staje mu Nina. Gdy była ukochana próbuje z Krajewskim porozmawiać, ten nie chce jej wysłuchać. Zdesperowana dziewczyna prosi o pomoc Chodakowską… Budzyński przyłapuje Łukasza, gdy ten wraca po ukryte w mieszkaniu prawnika narkotyki. I jest gotów na wszystko, by chłopak poniósł w końcu zasłużoną karę. Sandra kolejny raz ma problemy w pracy – przez klientów, którzy nie potrafią trzymać rąk przy sobie.