M jak miłość odcinek 1452, 1453, 1454, 1455 [Streszczenie + Zdjęcia]

1452: Artur wciąż jest poszukiwany przez policję i ukrywa się razem z psychiatrą, która opiekowała się nim w szpitalu. A Iza i Marcin cały czas żyją w stresie, obawiając się jego ataku. Janek wraca w końcu do Grabiny i do pracy w lokalnej policji – z czego nie jest zadowolona ani Ula, ani Sonia. Bartek marzy za to już nie tylko o zdaniu matury, ale też o założeniu własnego biznesu i otworzeniu warsztatu samochodowego. A rodzina Mostowiaków postanawia mu w tym pomóc.

1453: Do domu Zduńskich dostaje się włamywacz, którego Kinga przyłapuje na gorącym uczynku. Gdy złodziej próbuje uciec, dochodzi do groźnego wypadku. Julka stara się namówić Pawła, by na spółkę kupili mieszkanie i pomyśleli o powiększeniu rodziny. Między Otarem i personelem bistro znów wybucha konflikt, który kończy się przyjazdem policji. Asia na nowo rozkwita dzięki związkowi z Leszkiem. Wojtek nadal jednak sąsiada nie lubi i uważa, że Michał byłby dla jego matki dużo lepszym partnerem życiowym. Do biura Chodakowskiej zagląda niespodziewanie Nina.

1454: Włamywacza z Deszczowej – Michała – zabiera pogotowie, a Kinga postanawia później odwiedzić nastolatka w szpitalu. Kamil organizuje „domówkę” dla przyjaciół, na którą zaprasza także Magdę. A Budzyński od razu czuje ukłucie zazdrości… Prawnik martwi się poza tym o Anię – po tym, jak dowiaduje się, że córka Marty ma problemy z kolegami ze szkoły. Katia idzie na kontrolne badania i odkrywa, że jest w ciąży. Dziewczyna od razu chce powiedzieć o tym Łukaszowi, ale ukochany nie odbiera telefonu. I w końcu Gruzinka zdaje sobie sprawę, że chłopak jej unika.

1455: Artur nadal śledzi Izę – w tajemnicy przed swoją nową „ukochaną”, psychiatrą ze szpitala. A gdy Daria odkrywa w końcu prawdę, Skalski wybucha wściekłością. Olek wciąż romansuje z Agnieszką… i jednocześnie umawia się też z Agą. Asia znów spotyka się z Niną – która tym razem ostrzega ją, że Krajewski bywa nie tylko czarujący, ale też bezwzględny. Chodakowska ukrywa poza tym przed Wojtkiem, że ma romans z Leszkiem – aż do chwili, gdy mały przyłapuje sąsiada, gdy ten wymyka się o poranku z jej sypialni. Tymczasem Zosia robi bliskim niespodziankę i przyjeżdża na Wielkanoc do Polski – razem z Tarnowskim.