M jak miłość odcinek 1456, 1457, 1458, 1459 [Streszczenie + Zdjęcia]

1456: Artur więzi Darię, jednak dziewczynie udaje się wysłać sms do ścigającego go policjanta – Jakuba Karskiego. Olek nadal waha się między związkiem z Agą i z Agnieszką. O miłosnych „zawirowaniach” w życiu syna dowiaduje się w końcu Aleksandra… Nina wyznaje Leszkowi, że jest z nim w ciąży, ale Krajewski wcale nie wybucha z tego powodu radością. Kinga nadal troszczy się o Michała – chłopaka, który włamał się do jej domu. Po kolejnym spotkaniu Zduńska odkrywa jednak, że nastolatek cały czas kłamie…

1457: Ula ma kłopoty przez Jakubczyka. Wdaje się on w bójki, a później żąda od córki, by to ona płaciła za szkody, które wyrządził. W trudnych chwilach dziewczynę cały czas wspiera Janek. Marzenka przekazuje Andrzejkowi radosną wiadomość, na którą oboje czekali już od kilku miesięcy. A do tego dobrą nowinę ma też dla Mostowiaków Robert Żak. Werner informuje Marię, że zmarł Kamil Starski. Przekazuje Rogowskiej ostatni list od kuzyna z prośbą o pomoc. Mateusz nadal umawia się z Lilką, ale jest coraz bardziej zazdrosny o jednego z kolegów – Mikołaja.

1458: Łukasz chce, by Katia przerwała ciążę. Gruzinka jest zszokowana jego propozycją nielegalnej aborcji. Magda zaprzyjaźnia się z koleżanką z roku – Inką. Poznaje też jej siostrę – Justynę. Okazuje się, że dziewczyna potrzebuje pomocy adwokata, bo chce rozstać się z wyjątkowo agresywnym mężem – Kacprem. Chodakowska poznaje ją w końcu z Budzyńskim. Basia próbuje przekonać Pawła, że jego rozstanie z Julką to błąd. Poza tym nastolatka zaprzyjaźnia się też z Anią, córką Marty, która odtąd ma chodzić do jej szkoły.

1459: Iza i Marcin wybierają się do domku nad jeziorem – nieświadomi, że na miejscu czeka już na nich Artur. Do brata dołączają także Olek z Agą. Katia wyznaje Łukaszowi, jak bardzo boi się powiedzieć o ciąży ojcu i w końcu prosi Marię, by to właśnie ona pomogła jej przekazać Otarowi „dobrą nowinę”… Budzyński ma kolejne problemy przez swoją pracę. Prawnik nadal zajmuje się sprawą rozwodową Justyny, znajomej Magdy. A Kacper – agresywny mąż dziewczyny – otwarcie mu grozi.