M jak miłość odcinek 1460, 1461, 1462 [Streszczenie + Zdjęcia]

1460: Aga odkrywa, że Olek umawia się za jej plecami z Agnieszką i – wzburzona – od razu z chłopakiem zrywa. Arturowi udaje się w końcu wywabić Marcina z domku nad jeziorem. Gdy Chodakowski wyjeżdża, szaleniec pozbawia jego brata przytomności i atakuje Izę… Asia wyznaje Leszkowi, że Wojtek jest w konflikcie z jednym z kolegów z drużyny – Dominikiem. Biznesmen wpada od razu na pomysł, jak juniorów pogodzić. Później zakochani spotykają się na kolacji z Krajewskim seniorem, który chce w końcu poznać bliżej nową wybrankę syna…

1461: W dniu ustnej matury z polskiego Bartek wpada w panikę. Ku przerażeniu Uli jej mąż ucieka. W końcu Janek odnajduje go w barze. Na targu Andrzejek spotyka dewelopera, który go okradł. Choć Marzenka próbuje powstrzymać męża, on rzuca się na oszusta z pięściami. Maria jedzie z Wernerem do Katowic. Mają nadzieję, że odnajdą tam syna Starskiego. Tymczasem Mateusz i Lilka spotykają się, by przeżyć razem swój pierwszy raz. Zakochany chłopak dba o odpowiedni nastrój, przygotowuje wino i kwiaty. Romantyczny wieczór zakłóca jednak pojawienie się pijanego Banacha.

1462: Marcin odkrywa, że ktoś próbuje pogrążyć jego firmę, składając fałszywe zamówienia i wystawiając negatywne opinie. Olek po wydarzeniach nad jeziorem ma psychiczne problemy i sięga nie tylko po alkohol, ale też po leki na uspokojenie. Młody włamywacz – Michał – wraca na Deszczową, by podziękować Kindze za okazaną pomoc. Wizyta chłopaka wyraźnie jednak nie podoba się Pawłowi… Zduńscy urządzają poza tym kameralną imprezę na cześć bliźniaczek, które kończą właśnie pół roku i zapraszają na wieczór Kamila, Ankę oraz Magdę. Do tego do ich domu puka niezapowiedziany gość – Ola, bliźniaczka Nadii.