M jak miłość odcinek 1463, 1464, 1465 [Streszczenie + Zdjęcia]

1463: Krajewski senior wyznaje Asi, że jest chory na serce i musi przejść operację. Prosi dziewczynę, by go wsparła i przekonała Leszka, by pomógł mu zarządzać firmą. Olek nadal nie umie poradzić sobie z faktem, że odebrał Skalskiemu życie i znów sięga po narkotyki oraz alkohol – tuż przed wejściem na salę operacyjną. A w trakcie zabiegu popełnia niebezpieczny błąd… Tymczasem Marcin wciąż walczy o to, by jego firma nie zbankrutowała. Julka i Aga postanawiają zacząć w życiu „nowy rozdział” i umawiają się na podwójną randkę…

1464: Kinga wyznaje Pawłowi, że ma anemię, a później w bistro nagle mdleje… Sandra zdradza Otarowi, że wcześniej go okłamała – ukrywając fakt, że przed zatrudnieniem w barze tańczyła w nocnym klubie. Katia i Łukasz mówią seniorowi, że wcale nie chcą wziąć ślubu, a Gruzin wybucha wściekłością i – zdesperowany – żąda później od Budzyńskiego, by to on zmusił Wojciechowskiego do ożenku. Andrzej świętuje z Magdą jej imieniny, ale gdy widzi prezent, który jego ukochana dostaje od Kamila, od razu traci humor. Żak przyjeżdża z Kisielową do Warszawy, by jego ukochana mogła wybrać wymarzoną kreację na ślub..

1465: Janek zdobywa informację, że Grzelak – bandyta, dla którego kiedyś pracował Bartek – wyszedł z więzienia i ostrzega Ulę, że to może oznaczać kłopoty. A Barbara zauważa przypadkiem ich spotkanie w lesie… i od razu się niepokoi – przekonana, że jej wnuczka ma romans. Andrzejek szuka nowej pracy i postanawia zatrudnić się w policji – choć Marzence wcale się ten pomysł nie podoba. Sonia próbuje zdobyć sympatię Weroniki Sobańskiej – matki Janka. Po cichu licząc na to, że na nowo zbliży się dzięki temu do Morawskiego… Żak znów okłamuje Kisielową – i kolejne kobiety, od których wyłudza pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *