M jak miłość odcinek 1475, 1476, 1477 [Streszczenie + Zdjęcia]

1475: Aneta odkrywa, że Olek zabił Skalskiego i postanawia jego tajemnicę sprytnie wykorzystać. Tymczasem żona Olewicza ma wypadek i zostaje ciężko ranna. Lekarze uznają, że seniorce grozi trwałe kalectwo. A Olewicz, zdesperowany, błaga w końcu o pomoc Chodakowskiego… Leszek nadal robi wszystko, by odzyskać Joasię. W biurze biznesmena zjawia się jednak nagle Nina i ze łzami w oczach wyznaje, że jej ciąża jest zagrożona… Krajewski senior wciąż umawia się z Aleksandrą, coraz bardziej oczarowany. A nowa „sympatia” szefa od razu intryguje jego sekretarkę Weronikę.

1476: Magda i Andrzej kupują nowe mieszkanie i zaczynają planować ślub. Tymczasem Marta ma poważne problemy ze zdrowiem, trafia do szpitala i prosi Budzyńskiego, by zaopiekował się na jakiś czas Anią. Łukasz robi wszystko, by odnaleźć Katię – nie dbając o to, jak bardzo naraża się przy okazji Otarowi. Werner spotyka się jednego wieczora z aż trzema dziewczynami: Agatą, Julką i Dagmarą…

1477: Olek, przekonany, że pani Ela ma szansę na powrót do zdrowia, kontaktuje się z Olewiczem. Szantażysta nie wierzy jednak w jego dobre intencje i zamiast się cieszyć, wybucha wściekłością. Tymczasem Aneta próbuje nakłonić Chodakowskiego, by w końcu się jej oświadczył. Iza i Marcin wracają do Grabiny i na nowo zaczynają planować ślub. Joanna kolejny raz odpycha Leszka i odkrywa, że Michał opisał ją w swojej nowej książce. Budzyński nadal opiekuje się Anią i cały czas wspiera Martę. Wojciechowską odwiedza w szpitalu także Maria, gdy tylko dowiaduje się, że jej siostra zachorowała.