M jak miłość odcinek 1478, 1479, 1480 [Streszczenie + Zdjęcia]

1478: Ula dostaje pozew rozwodowy Bartka i jest w szoku. Barbara postanawia wnuczce pomóc i jedzie do Jonkowa, by szczerze z chłopakiem porozmawiać… Tymczasem Lilka i Mateusz odkrywają, że Banach senior sprzedał należącą do niego cukiernię, pozbawiając tym żonę i dzieci środków do życia. Kisielowa wraca z mężem z podróży poślubnej i wpada od razu na jedną z „przyjaciółek” Żaka, od której senior wyłudził niedawno pieniądze. Agata nadal umawia się z Wernerem, co wyraźnie niepokoi jej brata.

1479: Leszek prosi Asię, by pomogła mu wybrać nowe mieszkanie, w którym chce urządzić także pokój dla dziecka. Tymczasem Nina znowu źle się czuje i trafia do szpitala… Z kolei Olek operuje w końcu panią Elę, a Aneta zdradza niechcący Izie, że Artur zginął – i to z ręki Chodakowskiego. Poza tym Kryńską odwiedza niespodziewanie Oskar – mężczyzna, który niedawno jej się oświadczył i któremu złamała serce.

1480: Żak po rozstaniu z Kisielową szuka pocieszenia w alkoholu i błaga Staszka oraz lokalnego księdza, by pomogli mu żonę odzyskać. Maria świętuje w Grabinie urodziny, a Ula kolejny raz odwiedza Bartka i proponuje mężowi, by wzięli udział w terapii dla par. Tymczasem Janek na nowo zbliża się do Soni…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *