M jak miłość odcinek 1484, 1485, 1486 [Streszczenie + Zdjęcia]

1484: Ula i Bartek spotykają się po raz pierwszy w gabinecie ich terapeutki – Anny Walewskiej. Andrzejek wciąż ubiega się o pracę w policji i dlatego musi pojechać na rozmowę z psychologiem. Sobańska zaprasza Janka i Sonię do teatru. A policjantka wykorzystuje okazję, by na nowo podbić serce Morawskiego… Tymczasem Lilka i Mateusz idą na urodziny jednego z kolegów do lokalnego pubu – nieświadomi jak wielkie grozi im tam niebezpieczeństwo…

1485: Mateusz, coraz bardziej zdenerwowany, przez kilka godzin szuka Lilki, która zaginęła tuż po wyjściu z pubu. A gdy dziewczyna wraca w końcu do domu – w zniszczonym ubraniu i zalana łzami – od razu domyśla się, że padła ofiarą gwałtu… Janek po powrocie z Warszawy na nowo próbuje zbliżyć się do Soni. Dziewczyna tym razem jednak go odpycha – a następnego dnia zaczyna nawet Morawskiego unikać. Tymczasem Kisielowa znów kłóci się z Żakiem i na nowo postanawia zamieszkać u Mostowiaków – ku przerażeniu Barbary, Marii oraz Artura.

1486: Zosia jest załamana po zerwaniu z kolejnym chłopakiem – Jackiem – a Joanna postanawia córce pomóc… Tymczasem Leszek wciąż opiekuje się Niną, która wychodzi w końcu ze szpitala. A gdy biznesmen zostawia na kilka godzin dziewczynę samą, ta jedzie do Asi i na nowo próbuje rywalkę szantażować. Marcin podejrzewa, że jego szef jest zamieszany w nielegalne interesy. Z Piotrem kontaktuje się nagle Górecki, który okazuje się byłym wspólnikiem Krajewskiego i chce pozwać seniora o oszustwo.