M jak miłość odcinek 1487, 1488, 1489 [Streszczenie + Zdjęcia]

1487: Mateusz wciąż próbuje wspierać Lilkę – która po gwałcie jest na skraju załamania – i przysięga, że odnajdzie mężczyznę, który zranił jego ukochaną. Piotr zostawia dzieci pod opieką Pawła i zabiera Kingę na romantyczne „wagary”. A jego brat, gdy zostaje sam z czwórką maluchów, wpada w panikę. Tymczasem Rogowski urządza w Grabinie zasadzkę na złodzieja, który w nocy kradnie owoce z sadu Mostowiaków.

1488: Paweł kolejny raz pomaga Julce – gdy matka dziewczyny trafia po wypadku do szpitala. Basia wraca z wakacji, które spędziła z matką i wpada w rozpacz, gdy odkrywa, że Damian chce porzucić ją, bo zakochał się w Ani. Tymczasem Magda jest kłębkiem nerwów – przed kontrolną wizytą u kardiologa. A Kamil cały czas przyjaciółkę adoruje i w końcu namawia Budzyńską na wspólny lunch… co od razu niepokoi Budzyńskiego.

1489: Marcin postanawia na nowo poprosić Izę o rękę, tym razem w obecności bliskich, podczas rodzinnej kolacji. Olek wciąż nie radzi sobie z emocjami – po dramacie, który wydarzył się nad jeziorem – i planuje ucieczkę do Niemiec. Aneta robi jednak wszystko, by go do wyjazdu zniechęcić, nieświadoma, że jej ukochanemu cały czas grozi niebezpieczeństwo. Tymczasem Olewicz odkrywa, że ciało Skalskiego nie zostało odpowiednio ukryte i w każdej chwili może zostać odkopane przez jakieś zwierzę. A policja na nowo wzywa na przesłuchanie Izę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *