M jak miłość odcinek 1504, 1505, 1506, 1507 [Streszczenie + Zdjęcia]

1504: Asia nagle traci pracę. Jej firma zostaje zamknięta. Załamana dziewczyna opowiada o wszystkim Michałowi. Do tego w tym samym czasie musi zmierzyć się kolejnym poważnym problemem. Nina włamuje się na Wietrzną i demoluje dom rywalki. Łukasz przychodzi do szpitala, by zobaczyć córeczkę. Igor chce go stamtąd wyrzucić. Gdy kilka godzin później obaj spotykają się w barze, dochodzi do rękoczynów. Niebawem Katia żegna się z Wojciechowskim. Wraca z dzieckiem i Igorem do Gruzji. Piotrek na prośbę Wernera rozpoczyna współpracę z Kamilą Jabłońską (Anna Gorajska), atrakcyjną prawniczką z zaprzyjaźnionej kancelarii. Oboje czują, że nadają na tych samych falach. Tymczasem Adam zjawia się w przychodni w Lipnicy z wielkim bukietem kwiatów. Przeprasza Agatę za pomysł z surogatką. Prosi, by mu wybaczyła. Mówi, że ją kocha i nie pozwoli jej odejść.

1505: Nadchodzi dzień ślubu Izy i Marcina. Bartek pomaga Uli w przygotowaniach do wesela. Barbara przypomina im słowa przysięgi małżeńskiej. Oboje ulegają urokowi chwili i decydują, że chcą walczyć o swój związek. Młoda para zjawia się w kościele, a do ołtarza prowadzą rodziców Maja i Szymek. Po ceremonii bliscy składają nowożeńcom życzenia. Zaraz potem rozpoczyna się wesele. Aneta, która towarzyszy Olkowi, prosi pannę młodą o przysługę. Zależy jej, by złapać bukiet, który tradycyjnie podczas zabawy będzie rzucać świeżo upieczona żona. Radość nowożeńców i gości zostaje jednak zmącona. Kamil, który nie rezygnuje ze śledztwa, namawia Olewicza na wizytę w barze. Udaje mu się ustalić ze szczegółami, co wydarzyło się feralnej nocy nad jeziorem. W środku wesela w siedlisku zjawia się komisarz Grójecki, który szuka Olka. Aneta próbuje zmylić policję i namówić ukochanego do ucieczki. Chodakowski zostaje jednak zatrzymany i trafia do aresztu. Kryńska oznajmia Izie, że będzie o niego walczyć. W związku Kisielowej i Żaka wybucha kolejny kryzys.

1506: Policjanci przesłuchują Olka. Zatrzymanemu towarzyszy Budzyński, który reprezentuje go jako prawnik. Mecenas widzi, że jego klient jest bliski załamania. Stara się zmotywować go do walki i zapewnia Chodakowskiego, że nie zasługuje na więzienie. Także Aneta próbuje podnieść ukochanego na duchu. By załatwić sobie widzenie z Olkiem, okłamuje prokuratora, że jest w ciąży. Marcin natomiast o pomoc w sprawie brata prosi Jakuba. Olewicz podczas kolejnego spotkania z Kamilem traci panowanie nad sobą. Jest gotowy rzucić się na prawnika z pięściami. Kilka godzin później dochodzi też do ostrej kłótni między Grycem a Magdą. Kobieta jest wściekła na przyjaciela, gdy odkrywa, że to on doprowadził do zatrzymania Chodakowskiego.

1507: Magda nadal jest zła na Kamila, który wykorzystał ją do ataku na braci Chodakowskich. Policjanci próbują zgromadzić dowody przeciwko Olkowi. Kamil wskazuje im miejsce, w którym młody lekarz ukrył zwłoki Artura. Funkcjonariusze nie znajdują tam ciała, zabezpieczają jednak ślady biologiczne i fragmenty ubrania. Wyniki badań DNA potwierdzają ich podejrzenia. Prokurator oficjalnie oskarża Chodakowskiego o morderstwo. Zduńscy mają problem z nianią. Obawiają się, że Nadia może źle traktować bliźniaczki. Michał proponuje Asi pracę. Kusi ją dobrym wynagrodzeniem i dużą swobodą działania. Mimo początkowych wątpliwości dziewczynie ta oferta coraz bardziej się podoba. Jej radość mąci pojawienie się Niny. Przerażona Chodakowska mówi Ostrowskiemu o swoich kłopotach. Pisarz dzwoni do Leszka, który natychmiast zjawia się na Wietrznej. Michał wypomina mu, że Asia ponosi konsekwencje jego błędów. Mówi, że Nina nie przestaje jej nękać. Ostrą kłótnię przerywa Chodakowska, która żąda, by obaj rywale zeszli jej z oczu.