M jak miłość odcinek 1512, 1513, 1514, 1515 [Streszczenie + Zdjęcia]

1512: W ostatni dzień roku Mateusz i Lilka okłamują bliskich, że spędzą cały dzień u kolegi. W rzeczywistości wraz z Ewką, Alą i Mikołajem idą do USC. Tuż przed ceremonią Mostowiak orientuje się, że jego narzeczona zniknęła. Gdy odnajduje ją chwilę później, dziewczyna wyznaje mu, że wciąż ma wątpliwości. Nastolatkowi udaje się jednak przekonać ukochaną, że to dobry krok. Wkrótce biorą ślub. Następnie jadą do Grabiny, by poinformować o tym bliskich. Zaskoczona Marysia robi nowożeńcom wyrzuty. W obronie młodych staje Barbara, która wszystkiego się domyślała. Łukasz zaprasza Agę na spacer. Gdy próbuje ją pocałować, dziewczyna protestuje i ucieka. Kilka godzina później chłopak zjawia się w bistro. Chce wyznać, ile dla niego znaczy. W efekcie sylwestra spędzają razem w znacznie lepszych nastrojach. Sonia namawia Janka, by wybrali się na zabawę do siedliska. Obawia się jednak, że jej ukochany wciąż myśli o Uli.

1513: Basia wciąż nie umie pogodzić się z zawodem miłosnym. Uparcie unika Ani i Damiana. Przyjaciele szukają sposobu, by poprawić jej humor. Proszą Jaśka, żeby się z nią umówił. Mimo początkowych obiekcji chłopak zgadza się na jedną randkę. Piotr mówi Filarskiej i Marszałkowi, że postanowił wyjechać służbowo na trzy miesiące do USA. To dla niego duża zawodowa szansa, która wiąże się także ze sporymi pieniędzmi. Zduński nie wie jednak, jak powiedzieć o tym Kindze. Bardzo obawia się jej reakcji.

1514: Aneta idzie do USC. W tajemnicy przed Olkiem próbuje zorganizować ich ślub w areszcie. Chce wyrwać go z depresji i dać mu motywację do dalszej walki. W przygotowaniach do ceremonii pomaga jej Iza. Kryńska podrabia podpis narzeczonego na dokumentach. Załatwia też Izie zgodę na spotkanie z Chodakowskim. Bratowa przypomina załamanemu mężczyźnie, że feralnej nocy ocalił ją i dzieci. Jest mu wdzięczna i prosi, by się nie poddawał. Także Marcin podczas widzenia próbuje dodać bratu otuchy. Mówi, że prokurator tylko czeka na to, że Olek nie wytrzyma presji. Łukasz wraca z Gruzji. Rozczarowany opowiada Adze, że podczas każdego spotkania z córeczką musiał znosić niechętnego mu Igora. Nie podoba mu się, że to on będzie wraz z Katią wychowywał jego dziecko. Chłopak nie chce wracać do domu matki, by uniknąć licznych pytań. Aga oferuje mu nocleg. Wyznaje, że wiele dla niej znaczy. Asi trudno pogodzić nową pracę z opieką nad Wojtkiem. Pomoc po raz kolejny oferuje jej Michał. Kobieta nie chce się zgodzić. Mówi, że nie może niczego mu obiecać w zamian. Wojtek namawia jednak sąsiada, by się nie poddawał i walczył o miłość Asi.

1515: Mateusz przenosi się do Banachów, by zamieszkać z Lilką. Dziewczyna w końcu czuje, że złe chwile są już za nimi. Odzyskuje spokój i cieszy się nową sytuacją. Niebawem u nowożeńców zjawia się Maria, która ma dobre wieści. Ewa i Marek postanowili, że będą utrzymywać Mateusza i jego żonę, dopóki młodzi będą się uczyć. Leon nadal adoruje Sonię, nie zwracając uwagi na komentarze jej kolegów. Przynosi kobiecie kwiaty i próbuje zaprosić ją na kawę. Janek staje się zazdrosny. Stanowczo oznajmia rywalowi, by przestał nachodzić policjantkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *