M jak miłość odcinek 1531, 1532, 1533, 1534 [Streszczenie + Zdjęcia]

1531: Natalia i Bartek niespodziewanie przylatują z Australii. Pierwszy spotyka ich zaskoczony Andrzejek, który zatrzymuje auto brata do kontroli drogowej. Lisiecki jest gotów zeznawać przeciwko mafii. Tymczasem Natalka wita się z Barbarą i Mateuszem. Mimo powrotu nie czuje się szczęśliwa. Dręczy ją bowiem tajemnica, o której jej bliscy nie mają pojęcia. Ala znów się buntuje. Zamyka się pokoju i oznajmia, że nie zamierza podchodzić do dalszych egzaminów. Ksiądz wpada w panikę, ale sytuację ratuje Lilka. Dzięki niej nastolatka nie rezygnuje z matury. Po wyjściu ze szkoły idzie na grób brata. Gdy spotyka tam Rafała, wybucha gniewem. Pocieszenia szuka w pubie przy alkoholu i w ramionach Mikołaja. Z nim też jednak wdaje się w sprzeczkę. W końcu kradnie auto wujka i powoduje groźny wypadek. Barbara coraz bardziej niepokoi się o Modrego. Staje się przez to obiektem plotek. Lilka i Mateusz kłócą się o to, czy chłopak powinien zrezygnować z wyjazdu do Warszawy.

1532: Natalia wyznaje Barbarze, że wyjechała z Australii, ponieważ Franek ma romans. Później zwierza się Bartkowi, że zdobyła adres kochanki męża. Prosi szwagra, by zawiózł ją na miejsce. Chce wiedzieć, kim jest jej rywalka. Gdy odkrywa, że chodzi o Justynę, jest zdruzgotana. Anka mówi Budzyńskiemu, że Magda prawdopodobnie znów ma kłopoty ze zdrowiem. Andrzej jest mocno zaniepokojony jej słowami. Od razu wraca do domu, by poważnie porozmawiać z żoną. Magda go uspokaja. Mówi, że to były przejściowe kłopoty. Budzyński postanawia zabrać ją na romantyczną wycieczkę do siedliska. Gdy spotykają na miejscu Kamila, Magda odkrywa, że jej przyjaciel ma nieślubną córkę, 5-letnią Polę. Matka dziewczynki chce, by się nią teraz zajął.

1533: Kinga trafia na ostry dyżur z Zuzią, która skaleczyła się w rękę. Cały czas może liczyć na wsparcie Pawła. Po powrocie do domu dziewczyna wyznaje mu, że coraz częściej sięga po leki na uspokojenie. Pod nieobecność Piotrka nie radzi sobie z bowiem nawałem obowiązków. Szwagier postanawia ją pocieszyć. Wraz dziećmi urządza dla niej piknik. W tym czasie na Deszczowej zjawia się także Maria, która przywozi Lilkę, Alę i Ewkę. Proponuje, że dziewczyny w wakacje pomogą w bistro. Po całym dniu zmęczony Paweł na chwilę zasypia na łóżku Kingi. Wówczas dzwoni do niego brat, a telefon odbiera Misiek. Chłopiec mówi rzeczy, które mocno niepokoją ojca. Ania poznaje Oskara Janiszewskiego – łowcę talentów z agencji modelek, który od razu zaprasza ją na sesję zdjęciową. Basia, podziwiając urodę kuzynki, znów wpada w kompleksy. Z pomocą przychodzi jej Kinga, która podpowiada dziewczynie, jak może zmienić swój wizerunek.

1534: Olek próbuje namówić Iwonę na konsultację u swojego znajomego, profesora Lenartowicza. Teściowa jednak odmawia. Niebawem Aneta dowiaduje się o chorobie matki. Aleksandra po raz kolejny umawia się z agentem ubezpieczeniowym Rafałem Nowakiem. Gdy dowiadują się o tym Iza i Aneta, zaczynają się niepokoić. Obawiają się, że kobieta wpadła w szpony sprytnego naciągacza. Iza prosi Marcina, by przyjrzał się jej znajomemu. Nie zdradza mu jednak, że w tej sprawie chodzi o jego matkę. Jednocześnie policjant wspiera żonę, która właśnie zaczęła pracę w wydawnictwie.