Na dobre i na złe odcinek 703, 704, 705 [Streszczenie + Zdjęcia]

703: Eryk, jako prawnik, pomaga Wiktorii i Blance. Policja znalazła przy dziewczynie narkotyki. Później wszyscy razem z Adamem szukają Maćka. Tymczasem kleryk, który coraz gorzej się czuje, ratuje przypadkiem chłopaka zamierzającego skoczyć z mostu. Pod opiekę Falkowicza trafia dyrektorka domu dziecka, w którym przed laty profesor się wychował, Alina Kowalczyk. Do jego szkoły mistrzów dołącza w końcu doktor Sikorka, choć słynny chirurg wcale się z tego nie cieszy. Poza tym Falkowicz i Michał przedstawiają sobie nawzajem swoje narzeczone. Matylda zauważa mamę i doktora Wilczewskiego przytulających się w samochodzie.

704: Adam i Wiktoria walczą o życie Maćka. Matylda – po tym, jak zobaczyła Kasię z Michałem – buntuje się i nie chce w ogóle z matką rozmawiać, a do tego wdaje się w szkole w bójkę. Tymczasem do Leśnej Góry przyjeżdża dziennikarz, który ma napisać artykuł o mistrzowskiej szkole. Do szpitala trafia nagle ciężko ranny nastolatek, Julek, który miał wypadek podczas jazdy na quadzie. Chłopca operują wspólnie uczniowie Falkowicza, a po zabiegu stan małego nagle się pogarsza.

705: Hania poznaje przypadkiem na ulicy Kingę – kobietę, która jedzie na pierwsze po latach spotkanie ze swoją córką Emilią. Kilka minut później Kinga zostaje potrącona przez samochód, za to Emilia – ratując matkę – doznaje poważnego urazu ręki. Obie trafiają w końcu do Leśnej Góry, a doktor Sikorka okazuje się jedynym lekarzem, który może jej pomóc. Tego samego dnia do szpitala przyjeżdża również Tosia – dziewczyna z nadwagą, która spadła z 2 piętra, gdy chciała uciec z domu przez okno. Tymczasem Falkowicz zmusza w końcu Matyldę, by przeprosiła Michała za pocięcie jego opon… A Kasia Smuda ma wypadek i znów trafia na SOR jako pacjentka.