Na dobre i na złe odcinek 760, 761, 762 [Streszczenie + Zdjęcia]

760: Szczepan bierze ślub z Liną i zabiera od razu dziewczynę do specjalistycznej kliniki na badanie słuchu. Gdy oboje wracają do domu, Lipski wdaje się na ulicy w awanturę, która kończy się ostrą bójką. Tymczasem w szpitalu zjawiają się urzędnicy, którzy prowadzą śledztwo w sprawie „nowożeńców”… Z kolei Falkowicz coraz bardziej niepokoi się o Matyldę – podejrzewając, że jego córka cierpi na anoreksję. Doktor Konica postanawia sprowadzić do Leśnej Góry Agatę i proponuje koleżance stanowisko ordynatora interny. Michał i Hania próbują uratować od kalectwa małą Zosię, której noga została zmiażdżona przez drzewo.

761: Agata tuż po przyjeździe do Leśnej Góry wprasza się do Szczepana – nieświadoma, że Lipski mieszka teraz z żoną. Marcin odkrywa, że Dominika przez chorobę utraciła pamięć i nie ma żadnych wspomnień związanych z ich romansem… Tymczasem Gryc ostrzega Molendę, że prokurator Kąkol chce oskarżyć go o morderstwo. A lekarz postanawia od razu przeprowadzić własne śledztwo i umawia się w tym celu ze znajomym bandytą – Kosickim alias „Kosą”. Pod opiekę doktora Jakubka oraz stażystów trafia z kolei Modest, u którego lekarze podejrzewają problemy z sercem. Po kolejnych badaniach diagnoza okazuje się jednak wyjątkowo trudna. A chory prosi w końcu Kazię, by skontaktowała się w jego imieniu z ukochaną sprzed lat: Dorotą…

762: Agata wciąż mieszka z Liną oraz Szczepanem i szybko domyśla się, że ich małżeństwo to fikcja. Tadek zdobywa w końcu sympatię profesora Barta i dołącza do niego, gdy ten diagnozuje przypadek Kosy. Ale po badaniach profesor nie ma dla rannego chłopaka dobrych wiadomości. Do szpitala trafia Zuzanna – pacjentka, która skarży się na gorączkę, ból brzucha i problemy ze stawami. Ordynator Woźnicka odkrywa, że chorą po znajomości przyjął na oddział doktor Grabski.