Na dobre i na złe odcinek 760, 761, 762 [Streszczenie + Zdjęcia]

760: Szczepan bierze ślub z Liną i zabiera od razu dziewczynę do specjalistycznej kliniki na badanie słuchu. Gdy oboje wracają do domu, Lipski wdaje się na ulicy w awanturę, która kończy się ostrą bójką. Tymczasem w szpitalu zjawiają się urzędnicy, którzy prowadzą śledztwo w sprawie “nowożeńców”… Z kolei Falkowicz coraz bardziej niepokoi się o Matyldę – podejrzewając, że jego córka cierpi na anoreksję. Doktor Konica postanawia sprowadzić do Leśnej Góry Agatę i proponuje koleżance stanowisko ordynatora interny. Michał i Hania próbują uratować od kalectwa małą Zosię, której noga została zmiażdżona przez drzewo.

761: Agata tuż po przyjeździe do Leśnej Góry wprasza się do Szczepana – nieświadoma, że Lipski mieszka teraz z żoną. Marcin odkrywa, że Dominika przez chorobę utraciła pamięć i nie ma żadnych wspomnień związanych z ich romansem… Tymczasem Gryc ostrzega Molendę, że prokurator Kąkol chce oskarżyć go o morderstwo. A lekarz postanawia od razu przeprowadzić własne śledztwo i umawia się w tym celu ze znajomym bandytą – Kosickim alias “Kosą”. Pod opiekę doktora Jakubka oraz stażystów trafia z kolei Modest, u którego lekarze podejrzewają problemy z sercem. Po kolejnych badaniach diagnoza okazuje się jednak wyjątkowo trudna. A chory prosi w końcu Kazię, by skontaktowała się w jego imieniu z ukochaną sprzed lat: Dorotą…

762: Agata wciąż mieszka z Liną oraz Szczepanem i szybko domyśla się, że ich małżeństwo to fikcja. Tadek zdobywa w końcu sympatię profesora Barta i dołącza do niego, gdy ten diagnozuje przypadek Kosy. Ale po badaniach profesor nie ma dla rannego chłopaka dobrych wiadomości. Do szpitala trafia Zuzanna – pacjentka, która skarży się na gorączkę, ból brzucha i problemy ze stawami. Ordynator Woźnicka odkrywa, że chorą po znajomości przyjął na oddział doktor Grabski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *