Na Wspólnej odcinek 2624, 2625, 2626, 2627 [Streszczenie + Zdjęcia]

2624: Eliza ukradkiem szuka nowej pracy. W firmie stara się unikać Huberta. Szef jednak ją dopada i oświadcza, że na służbowy wyjazd do Helsinek pojedzie zamiast niej Ania. Cielecka stara się ostrzec koleżankę. Ta nie wierzy – wykrzykuje Elizie w twarz, że jest po prostu zazdrosna o kochanka! Tę rozmowę słyszy Jarek. Zuza zastaje biologiczną matkę Uli w fundacji. Kobieta zachowuje się roszczeniowo – oczekuje, że Hofferowie będą ją od teraz utrzymywać! Na koniec prosi, żeby pozdrowić Ulę od jej prawdziwej matki. Zuza jest przerażona – prosi Kamila, żeby dali Ligockiej pieniądze. Co na to Kamil?! Leszek chce wręczyć Magdzie kwiaty – prosi, żeby dała mu szansę. Dziewczyna jednak nie pozostawia mu żadnych wątpliwości – między nimi nic nie będzie! Zraniony Leszek, podczas lekcji z Danką, umieszcza w Internecie zdjęcie Magdy z podpisem „suka”!

2625: Hofferowie ograniczają samotne wyjścia Uli – boją się Ligockiej! Biologicznej matce Uli udaje się jednak spotkać z córką. Czy powie jej kim jest ? Jarek dowiedział się, że Eliza została zgwałcona przez szefa! Wzburzony wychodzi z mieszkania. Pojawia się w firmie i rzuca się na Huberta! Hajduk – współwłaściciel fitness-clubu – przyprowadza do Ewy swojego „żołnierza”. Z typowego „dresiarza” każe jej zrobić eleganckiego inteligenta! Hofferowa jest załamana. A to jeszcze nie wszystkie niespodzianki, które przygotował dla niej gangster!

2626: Zuza uważa, że powinni powiedzieć Uli prawdę o Sylwii – Kamil absolutnie się na to nie zgadza! Hoffer składa zawiadomienie na policji. Po południu Zuza i Kamil spotykają na dziedzińcu wściekłą Sylwię! Po pobiciu szefa Jarek zostaje zwolniony z pracy w trybie natychmiastowym. Eliza jest zdruzgotana – Hubert jest znowu górą! Berg pociesza ukochaną – ma plan, jak ukarać gwałciciela. Eliza musi tylko pozwolić mu działać. Jaki plan zemsty uknuł Jarek? Roman zostaje wypisany ze szpitala. Po powrocie do domu brat stara się go otoczyć troskliwą opieką – ale Honorata na to nie pozwala! Daje do zrozumienia Antoniemu, że jego czas w ich domu dobiegł końca. Co zrobi mężczyzna?

2627: Dr Sawik informuje Michała, że jego guz znacznie się powiększył i konieczna jest natychmiastowa operacja! Daje mu trzy dni na przygotowanie się do zabiegu. Brzozowski natychmiast zaczyna pisać testament. Hajduk przedstawia Izie nową księgową – Brzozowska wie, że teraz się zacznie pranie brudnych pieniędzy gangstera. Tymczasem Ewa próbuje przemienić narzeczoną Hajduka: z taniej „tipsiary”, na kobietę z klasą. Zdanie jest bardzo trudne. Kasia dzwoni do Bergów i oświadcza, że przyjeżdża do Polski! Bogdan jest bardzo tym zaniepokojony – podejrzewa, że coś się stało. W drodze do pracy Berga zaczyna śledzić tajemniczy mężczyzna.