Na Wspólnej odcinek 2576, 2577, 2578, 2579 [Streszczenie + Zdjęcia]

2576 (poniedziałek 6 listopada): Honoratę niepokoi zachowanie Antoniego. Uświadamia mężowi, że praktycznie nic o nim nie wie! Roman jest jednak pewny swojego brata. Tymczasem Antoni nad grobem ojca wyrzuca swoją złość. Oświadcza, że to czego nie dał mu on, muszą dać mu Hofferowie! Tomek przekonuje Włodka, żeby zatrudnił Beatę na próbę w barze. Dziewczyna jest mu wdzięczna. Kiedy jednak okazuje się, że Nowak nie pracuje u Ziębów, a ona do ręki dostaje mopa jest mocno zaskoczona. Podczas sprzątania Beata odkrywa kasetkę pełną pieniędzy! Weronika przekonuje mieszkańców działek w okolicach garbarni do podpisania pozwu zbiorowego przeciwko trującemu ich zakładowi. Kiedy zadowolona wraca ze spotkania, w jej samochodzie odpada koło!

2577 (wtorek 7 listopada): Dominika jest wściekła na Daniela. W jego obecności ostentacyjnie okazuje zainteresowanie nowemu dziennikarzowi, Łukaszowi. Brzozowski patrzy na nich z wyraźną zazdrością. Po południu pijana Dominika dzwoni do Daniela – każe mu natychmiast przyjechać! Bo jak nie, to ona przyjedzie do niego i Łucji! Smolny drwi z żony i jej videobloga. Basia odpowiada bardzo konkretnie – jeśli jest zazdrosny o jej sukces, niech sam zaistnieje w sieci! Widząc fascynację Kuby swoją cool mamą, Krzysztof rzeczywiście postanawia działać. Zaczyna zjadliwie komentować filmiki żony! Oczywiście pod pseudonimem „Not Cool Tata”. Agnieszka dostaje telefon z Naczelnej Rady Adwokackiej – ma wystawić opinię Darkowi! Co zrobi Olszewska? Tymczasem spod kancelarii straż miejska zabiera jej samochód. Kiedy zdenerwowana Agnieszka próbuje ustalić dokąd zabrano auto – niespodziewanie pojawia się ono z powrotem! Przewiązane wielką kokardą!

2578 (środa 8 listopada): Daria jest wyjątkowo opryskliwa w stosunku do Dominika. Sławek pyta chłopaka, co się dzieje? Kiedy Daria wraca do domu zapłakana, do akcji wkracza Renata. Dziewczyna skarży się jej na facetów. Renata ostrzega Sławka – jego córka jest zakochana w Dominiku! Antoni wyzywa Romana na pojedynek! Po wygranej oświadcza, że może jednak ich ojciec źle wybrał, stawiając na Romana. Hofferowie są skonsternowani. W tajemnicy przed nimi Antoni dzwoni do jakiejś kobiety na Ukrainę – ta informuje go, że ludzie którzy go szukają wiedzą już, że wyjechał z kraju! Siemieniuk wyjmuje ze swojej torby broń! Matka dyrektor Kolendy – wbrew sprzeciwom córki – bez przerwy kokietuje Ostrowskiego. W końcu oświadcza, że tylko on może przeprowadzić jej zabieg. Tymczasem na sali operacyjnej psuje się sprzęt zakupiony przez Kolendę. Wściekły Ostrowski oskarża dyrektorkę o korupcję!

2579 (czwartek 9 listopada): Dominik pakuje się na wyjazd do Hiszpanii, do Kasi. Daria jest załamana. Sławek z Renatą z niepokojem obserwują zachowanie młodych. W końcu decydują się na poważną rozmowę z Dominikiem. Mówią mu, że o wszystkim już wiedzą! Chłopak jest przerażony. Weronika orientuje się, że jest śledzona! Tymczasem Robert dostaje ostrą reprymendę od swojego szefa – ma natychmiast zostawić w spokoju sprawę garbarni! Wygląda na to, że układ działa! Basia otwarcie drwi z wpisów Not Cool Taty pod swoim videoblogiem. Smolny, który stoi za tymi komentarzami, stara się go bronić. W końcu Basia nie wytrzymuje – wyzywa Not Cool Tatę na pojedynek twarzą w twarz! W świetle kamer! Co zrobi Krzysztof?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *