Na Wspólnej odcinek 2588, 2589, 2590, 2591 [Streszczenie + Zdjęcia]

2588 (poniedziałek 27 listopada): Dominik oznajmia Darii, że się wyprowadzi – dla jej spokoju. Dziewczyna jest na niego wściekła. Dziedzic dociska córkę – chce wiedzieć, co się z nią dzieje! Następna jest Kasia – zaczyna wypytywać dziewczynę o powód jej frustracji. Daria ma szczerze dość! Chce wyznać wszystkim całą prawdę! Zuza w czasie sesji zdjęciowej dla fundacji Elżbiety pracuje z chorymi dziećmi. Hofferowa jest bardzo przejęta ich losem. Po pracy Marcinkowa zaprasza przyjaciółkę do swojego biura. Zuzie wpadają w ręce listy od potrzebujących pomocy. Jest poruszona do głębi. Ela natychmiast to wykorzystuje! Antoni dzwoni do kogoś na Ukrainie – chce wiedzieć, czy jest bezpieczny! Sąsiad Romana – Muszko – podsłuchuje tę rozmowę. Siemieniuk go zauważa – jest wkurzony! Zdzisław zaczyna węszyć – bez pukania wchodzi do Hoffera i zastaje braci nad walizką pełną pieniędzy! W dodatku słyszy, jak Antoni mówi Romanowi, że to forsa z rabunku!

2589 (wtorek 28 listopada): Daniel jest brutalnie przesłuchiwany – policjanci stosują na nim przemoc psychiczną! W ostatniej chwili zjawia się Weronika. Roztocka składa wniosek o uchylenie aresztu – przecież nie ma żadnych dowodów! Jednak policjanci są pewni – Brzozowski jest mordercą! Beata błaga Ziębową o zaliczkę – kłamie, że musi zapłacić czesne w szkole. Tymczasem kupuje sobie seksowną bieliznę! Wieczorem prosi Tomka, żeby pomógł jej przygotować się do testu z romantyzmu. Nowak – nie przeczuwając niczego – zaprasza Beatę do siebie. Czy pozwoli jej się uwieść? Na dwa dni przed uroczystym otwarciem klubu Iza odkrywa kłamstwa Warskiego. Dowiaduje się, że wspólnik nie zapłacił za sprzęt do siłowni! Jakub przyznaje się, że zainwestował wszystkie ich pieniądze na giełdzie. Iza jest wściekła! Czy to koniec ich współpracy?

2590 (środa 29 listopada): Ziębowa rano spotyka w swojej kuchni roznegliżowaną Beatę – poważnie martwi się o Tomka! Dziewczyna czuje się bardzo pewnie – ostrzega Marię, że już raz Ziębowie musieli ją przepraszać. Po południu koleżanka Anastazji robi zdjęcie całującym się Tomkowi i Beacie. Przesyła je Trzcińskiej. Anastazja jest zszokowana! Odnalezione ciało kobiety jest tak zmasakrowane, że niemożliwa jest identyfikacja zwłok. Dopiero badania genetyczne mają stwierdzić czy to rzeczywiście Dominika. Tymczasem media już wydały wyrok na Daniela. Roman i Antoni – jako firma Bracia Hoffer – chcą zaproponować Zdybickiej tanie materiały budowlane ze wschodu. Jeszcze tego samego dnia spotykają się z Iloną. Antoni jest nią oczarowany! Do tego stopnia, że w nachalny sposób zaczyna się jej narzucać. Jak zareaguje Zdybicka?

2591 (czwartek 30 listopada): Dominik i Kasia planują wakacyjny wypad nad jezioro. Tymczasem Daria zwierza się przyjaciółce, że poważnie spóźnia jej się okres. Koleżanka radzi jej, żeby zrobiła test ciążowy. Daria decyduje się na to. Ale boi się spojrzeć na wynik. Dziś wielkie otwarcie ośrodka Izy. Podczas uroczystości Brzozowska ma mieszane uczucia – wie, że przez defraudację Warskiego mogło dojść do katastrofy! Iza więcej na coś takiego nie pozwoli – oświadcza wspólnikowi, że zatrudni swoją zaufaną księgową. Warski jest bardzo niezadowolony. Ryszard znowu nachodzi Olszewską w kancelarii – proponuje jej relaksujący wieczór. Agnieszka się nie zgadza. Jednak po południu Hebel czeka na nią pod kancelarią. Wielbiciel jest tak przekonujący, że Olszewska decyduje się spędzić z nim wieczór. I nie żałuje!