Na Wspólnej odcinek 2592, 2593, 2594, 2595 [Streszczenie + Zdjęcia]

2592: Dominik szykuje się do wakacyjnego wyjazdu z Kasią. Daria jest załamana i wykrzykuje, że jest w ciąży! Dominik jest zdruzgotany. Po południu chłopak zjawia się u Kasi. Czy będzie miał odwagę powiedzieć ukochanej prawdę? Agnieszkę odwiedza mecenas Wawrzyniak. Były wykładowca proponuje Olszewskiej stanowisko w Radzie Adwokackiej. Stawia jednak jeden warunek – zerwanie wszelkich kontaktów z byłym gangsterem! Wieczorem Agnieszkę odwiedza Hebel – jak zachowa się Olszewska? Do Zuzy i Elżbiety zgłasza się dyrektorka domu dziecka, w którym wychowywała się Ula. Kobieta błaga o pomoc dla Marysi – swojej podopiecznej, u której zbyt późno zdiagnozowano bardzo poważną wadę serca. Po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną Kamil stwierdza, że sytuacja jest beznadziejna. Ale przychodzi mu do głowy pewien pomysł.

2593: Dominik z Darią idą do ginekologa. Chcą potwierdzić, że Daria jest w ciąży. Wyrok lekarza jest jednoznaczny. Po wyjściu z przychodni napotykają Kasię! Do Norberta dzwoni Kalina! Kobieta jedzie do Warszawy i błaga o pomoc. Norbert, oszukując Agatę, przyjeżdża po nią na dworzec. Kalina pojawia się z synkiem – ucieka przed mężem, który ją bił. Nie ma pieniędzy, nie wie co robić. Norbert proponuje byłej ukochanej nocleg u siebie! Co na to Agata? Przełom w sprawie Daniela – okazuje się, że martwa dziewczyna znaleziona nad Wisłą to nie Dominika! Weronika składa wniosek o zwolnienie Brzozowskiego. Pod więzieniem na Daniela czekają rodzice, odwożą go do domu – z ukrycia ktoś robi im zdjęcia. Wieczorem Daniel przeżywa załamanie nerwowe – co się stało?

2594: Zuza i Elżbieta walczą o życie ciężko chorej Marysi. Mają szczęście – doktor Kosiński, jedyny lekarz, który mógłby pomóc dziewczynce – przypadkiem jest w Warszawie! Kobiety podstępem dostają się na jego wykład. Czy światowej sławy kardiochirurg pomoże uratować Marysię? Michał umawia się z Małecką na trening w siłowni Olafa. Brzozowski chce pokazać przed bizneswoman, że ma świetną kondycję. Podnosi coraz większe ciężary! W końcu traci przytomność! Norbert okłamuje Agatę, że nie może się dziś z nią spotkać – chce ukryć fakt, że zamieszkała u niego Kalina. Kobieta tłumaczy Owczarkowi, że to nie ma sensu – musi wyznać ukochanej prawdę! Chłopak w końcu się na to decyduje. Jak zareaguje Agata?

2595: Do Żanety i Wojtka wpadają Cieślikowie – przynoszą prezenty dla przyszłego dzieciątka. Monika zazdrości Szulcowej, że Wojtek będzie przy niej podczas porodu – mina Szulca świadczy o tym, że on sam sobie nie zazdrości. Po południu Żaneta wpada do baru. Gwałtowna wymiana zdań z Marią powoduje, że Szulcowej odchodzą wody płodowe! Zaczyna się poród! Zuza dostaje rano informację, że stan zdrowia Marysi gwałtownie się pogorszył! Hofferowa natychmiast pędzi do doktora Kosińskiego. Powstrzymuje go przed wylotem do Anglii. Kosiński decyduje się przeprowadzić natychmiastową operację w Polsce. Czy uda mu się uratować Marysię? Daniel postanawia wrócić do pracy. Mimo pomocy Smolnego, zespół przyjmuje go bardzo chłodno. A ktoś robi Brzozowskiemu okrutny kawał. Tymczasem Andrzej z Basią decydują się zatrudnić kontrowersyjnego detektywa Paprockiego. Krzysztof jest temu przeciwny – według niego to cwaniak i pozer!