Na Wspólnej odcinek 2620, 2621, 2622, 2623 [Streszczenie + Zdjęcia]

2620: Roman i Antoni są cały czas śledzeni przez uzbrojonego mężczyznę. Bracia Hoffer spotykają się z developerem i podpisują kolejny kontrakt na dostawę materiałów budowlanych z Ukrainy. Kiedy cieszą się kolejnym sukcesem, obok nich z piskiem opon zatrzymuje się samochód. Padają strzały! Roman własną piersią zasłania brata. Czy wściekłość Kingi zmotywuje Michała do walki o życie? Kinga ma wielki żal do męża o to, że planował samobójstwo. Michał tłumaczy, że nie chciał być dla nich ciężarem i źródłem cierpienia. Brzozowska wybucha gniewem – dlatego są rodziną, żeby się wspierać w trudnych chwilach! Czy Michał zacznie walczyć z rakiem? Malwina i Agnieszka po prostu muszą się dogadać! Hebel i Bruno zastanawiają się, jak pogodzić Malwinę i Agnieszkę. Panowie wymyślają bardzo ryzykowny plan – doprowadzają do tego, że Olszewska z córką Hebla zostają zamknięte w jednym pomieszczeniu! Kobiety muszą się z niego wydostać w ciągu godziny – inaczej zabraknie im tlenu.

2621: Honorata nienawidzi Antoniego! Trwa operacja Romana – jego stan jest bardzo ciężki. Honorata dowiaduje się od Antoniego, że to do niego strzelano. Hofferowa uświadamia sobie, że brat Romana urządził sobie w ich domu kryjówkę przed bandytami! Rzuca się z pięściami na Antoniego! Danka ma kłopoty z uczniami, a Marek z… Natalią! Nowy uczeń Danki – Leszek – zaleca się do Magdy. Dziewczyna ma dość – przesiada się do koleżanki. Chłopak jest zdruzgotany. Tymczasem Marek nie może przestać myśleć o Natalii! Szulc nieodpowiedzialnym tatą? Żaneta ma wątpliwości, czy może już wrócić do pracy – Wojtek zapewnia żonę, że poradzi sobie z Ludwiczkiem. Podczas spaceru z maluchem, Szulc spotyka innego tatę z dzieckiem. Mężczyźni nawiązują rozmowę. Finał spotkania jest tragiczny – panowie nieświadomie zamieniają się wózkami!

2622: Michał znowu tchórzy? Kinga znajduje świetnego neurochirurga – namawia Michała na wizytę u niego. Doktor Sawik oświadcza, że może podjąć się operacji usunięcia guza. Brzozowski pyta, jakie ma szanse. Kiedy słyszy, że pół na pół – odmawia i wychodzi z gabinetu! Kinga błaga męża, żeby zmienił decyzję. Roman nie przeżyje prawdy o swoim bracie? Honorata czuwa przy łóżku Romana. Mówi mu, że wyrzuciła jego brata z domu. Hoffer jest w szoku – traci przytomność! Tymczasem Antoni spotyka się z mafiosami, którzy do niego strzelali. Ludwiczek na ostrym dyżurze! Po wczorajszych wydarzeniach Żaneta boi się o synka – nie chce iść do pracy. Wojtek błaga żonę o ostatnią szansę – dzisiaj nic się nie stanie! Szulcowa w końcu ulega. Podczas przewijania Wojtek zauważa na ciele dziecka czerwone krostki. Sprawdza w Internecie – to na pewno ospa! Wzywa na pomoc Mira – mężczyźni jadą z niemowlakiem na ostry dyżur.

2623: Zuza poznaje matkę Uli! Zuza dowiaduje się, że Sylwia – kobieta, której stara się pomóc – po jednym dniu zrezygnowała z pracy. Zdenerwowana, dzwoni do Ligockiej i oświadcza kobiecie, żeby więcej nie liczyła na jej pomoc. Po południu Sylwia czeka na Zuzę przed fundacją. Bezczelnie oświadcza Zuzie, że nie uwolni się od niej tak łatwo ponieważ jest biologiczną matką Uli! Ignaś dowiaduje się o śmiertelnej chorobie taty! Kinga błaga męża, żeby zgodził się na operację wycięcia guza. Michał nie chce się zgodzić – boi się uszkodzenia mózgu i całkowitej niepełnosprawności. Brzozowscy postanawiają powiedzieć o chorobie taty synkowi. Jak zareaguje Ignaś? Ilona kuszona przez sąsiada erotomana? Ilona podgląda przez lunetę nowych sąsiadów, oddających się erotycznym uciechom. Po południu Zdybicka spotyka Cezarego. Mężczyzna proponuję jej lekcję jazdy sportowym wozem. Dwuznacznie obiecuje Ilonie ostrą jazdę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *