Na Wspólnej odcinek 2631, 2632, 2633, 2634 [Streszczenie + Zdjęcia]

2631: Marek czeka na Natalię przed jej domem – pyta ją, czy nosi jego dziecko? Popławska zaprzecza, ale Zimiński ma wątpliwości. Tymczasem Danka dowiaduje się, że w związku ze strzelaniną w szkole ma zostać zawieszona! Kasia nie potrafi przekonująco wyjaśnić wkurzonemu ojcu, dlaczego rzuciła studia. Wstydliwą tajemnicę zdradza dopiero swojej przyjaciółce Ninie. Tymczasem do Bogdana dzwoni Mariusz i proponuje rodzinne spotkanie. Berg odmawia – jakby się czegoś bał! Ilona i Maks spotykają się z sąsiadami na kiermaszu. Anna mówi Ilonie, że nie dziwi się ich negatywnej reakcji na propozycję wspólnego seksu. Namawia jednak Zdybicką na to, żeby jeszcze to przemyśleli. To wbrew pozorom scali jej związek z Maksem. I Ilona zostaje przekonana! Na straży moralności pozostał już tylko Brzozowski.

2632: Marek nachodzi Natalię – musi wiedzieć, czy to z nim będzie miała dziecko! Popławska w końcu przyznaje, że on jest ojcem. Marek jest wstrząśnięty. Tymczasem Danka przychodzi do szpitala psychiatrycznego, żeby odwiedzić swojego ucznia, Leszka. Zuza i Kamil mają nadzieję, ze Sylwia wkrótce przestanie ich nękać – ruszyło postępowanie sądowe w jej sprawie. Ula podsłuchuje rozmowę rodziców i zaraz potem spisuje numer do Ligockiej z telefonu Zuzy. Dziewczynka umawia się ze swoją mamą – chce wiedzieć, dlaczego Sylwia ją porzuciła? Operacja usunięcia guza mózgu Michała zakończyła się powodzeniem. Jednak okazuje się, że Brzozowski ma zaniki pamięci krótkotrwałej – kompletnie zapomina, co działo się chwilę temu!

2633: Zimińska ma dziś komisję dyscyplinarną. W kuratorium musi stawić czoła żądnemu zemsty dawnemu szefowi – Walczakowi. Tymczasem Marek znowu zaczepia ciężarną Natalię – ta zdenerwowana nieoczekiwanie słabnie. Przerażony Zimiński zawozi ją natychmiast do szpitala! Kinga jedzie z Ignasiem w odwiedziny do Michała. Brzozowska uprzedza synka, że tata ma problemy z pamięcią. Na miejscu okazuje się, że Michał zniknął! Wszyscy zaczynają szukać chorego! Żanetę i Wojtka całkowicie pochłania opieka nad małym synkiem. Mania jest rozgoryczona – nią nikt się nie zajmuje. Nieoczekiwanie koleżanka podpowiada jej, że taką sytuację można doskonale wykorzystać. Po powrocie do domu Mania żąda, by rodzice kupili jej nowy rower!

2634: Hubert wraca z Anką z Helsinek. Eliza dostrzega, ze dziewczyna jest bardzo przygaszona. Tymczasem Agata rozpoczyna dzisiaj pracę na stanowisku asystentki Huberta. Dziewczyna liczy na to, że sprowokuje go do ataku. I nie myli się… Mariusz – dawny przyjaciel Berga – odwiedza jego rodzinę. Przed wejściem pyta Bogdana, jaką wersję zdarzeń z przeszłości ma przedstawić. Mężczyźni rozmawiają o swojej mrocznej przeszłości. Tymczasem Joanna dowiaduje się, że Kasię usunięto z uczelni dyscyplinarnie! Naburmuszona Mania oznajmia rodzicom, że jest niewyspana i nie idzie do szkoły. Rodzice są zaskoczeni – ale godzą się na to, by córka została dziś w domu z Wojtkiem. Po południu dziewczynka oznajmia, że chce nowe rolki! Czy Szulcowie ulegną kolejnej zachciance Mani?

\