Na Wspólnej odcinek 2635, 2636, 2637, 2638 [Streszczenie + Zdjęcia]

2635: Agata, wbrew temu, co obiecała Norbertowi, idzie pracować u Huberta. Mężczyzna proponuje wyjście na wino po pracy. Agata jest przerażona, ale nie chce zawieść Elizy. Postanawia zaryzykować i zgadza się! Ula żali się Tosi, że rodzice nienawidzą jej prawdziwej mamy. W końcu wykrzykuje im, żeby nie zamykali Sylwii do więzienia, tylko za to, że chce się z nią widywać. Co zrobią Zuza i Kamil? Izabela zabiera do siebie wnuczka na dwa dni. Brzozowska cieszy się, że Maks i Ilona spędzą czas we dwoje. Tymczasem małżeństwo umówione jest z sąsiadami na… zamianę partnerów! Wieczór u sąsiadów zaczyna się na ostro: Anna od progu uwodzi Maksa, a Czarek zaczyna dobierać się do Ilony!

2636: Przyjaciele Elizy umieszczają na stronie jej firmy filmik z próby gwałtu Huberta. Wszyscy liczą na to, że szefowie Majewskiego dowiedzą się, że zatrudniają gwałciciela! Jednak mężczyzna szybko kasuje filmik. Czy pozostanie bezkarny? Roman ostro krytykuje Marka. Jak mógł zachować się tak nierozsądnie i wplątać się w romans z Natalią? Teraz – kiedy dziecko Zimińskiego jest w drodze – Marek musi powiedzieć żonie prawdę! Tymczasem Danka walczy przed komisją dyscyplinarną. Czy straci pracę? Kasia przyznaje się Joannie – na zaliczenie oddała cudzy projekt. Za to została wyrzucona ze szkoły w Madrycie. Dziewczyna jest załamana, po południu idzie się upić z Niną i Alą. W nocy Kaśka potrzebuje pomocy i zostaje wezwany Dominik.

2637: Ula bardzo przeżywa pierwsze odwiedziny jej prawdziwej mamy u niej w domu. Prosi rodziców, żeby przygotowali małe przyjęcie – Hofferowie zgadzają się, robiąc dobrą minę do złej gry. Czy bezczelna Sylwia doceni miłość córki? Skacowana Kasia budzi się w mieszkaniu Dominika. Chłopak jeszcze raz próbuje prosić ją o wybaczenie. Bergówna jest jednak nieprzejednana – wychodzi trzaskając drzwiami! Po południu do tych samych drzwi Dominika puka Ala! Michał wychodzi ze szpitala. W domu czeka na niego wspaniałe przyjęcie. Brzozowski jest jednak zdenerwowany i niepewny siebie. Jego problemy z pamięcią się powiększają!

2638: Natalia, spanikowana, wydzwania do Marka – ten nie odbiera. Okazuje się, że Zimiński zapomniał wziąć telefon z domu. W końcu Popławska wysyła mu alarmującego sms-a: źle się czuje i jedzie do szpitala. Wiadomość czyta zaintrygowana Danka! Szef Elizy zachowuje się, jak gdyby nic się nie stało – ostro rozstawia pracowników po kątach. Jednak Hubert zastyga z przerażenia, kiedy w drzwiach staje wściekły szef wszystkich szefów, Koskinen! A za nim idzie Eliza. Michał ma dzisiaj odebrać Ignasia ze szkoły. Żeby nie zapomnieć, nagrał sobie to na dyktafonie. Niestety, sprzęt się psuje. Brzozowski nie odbiera synka ze szkoły. Co na to Kinga?