Na Wspólnej odcinek 2639, 2640, 2641, 2642 [Streszczenie + Zdjęcia]

2639: Ula błaga rodziców, żeby pozwolili jej iść do mamy Sylwii. Kiedy Hofferowie odmawiają, dziewczynka reaguje agresją! W końcu Kamil się zgadza i umawia Ulę na spotkanie z Ligocką. Jednak, kiedy przychodzą do jej mieszkania, kobieta im nie otwiera. Marek spędza całą noc przy łóżku Natalii. Rano lekarz oznajmia Zimińskiemu, że ciąża jest zagrożona – „żona” musi leżeć i unikać nerwów. Marek nie ma wyjścia – musi zaopiekować się Natalią. Jak przeżyje to zdradzona Danka? Iza zaczyna tracić kontrolę nad fitness-clubem – nowa księgowa odcina ją od wszystkich informacji. Kiedy Brzozowska skarży się na to Hajdukowi – gangster wpada w prawdziwą wściekłość – Iza nie ma tu już nic do gadania!

2640: Skacowana Sylwia czeka na Ulę przed szkołą. Dziewczynka jest na nią obrażona, ale gdy Ligocka tłumaczy się biedą, dziecko natychmiast przebacza matce. Co więcej, postanawia oddać jej wszystkie swoje oszczędności! Iza proponuje swojemu wspólnikowi-gangsterowi układ. Ona profesjonalnie „wypierze” milion złotych w 5 miesięcy a on – w zamian – spłaci jej udziały i pozwoli odejść ze spółki! Brzozowska ma nawet przygotowaną umowę. Czy Hajduk się zgodzi? Podekscytowany Kuba ogłasza mamie, że dostała się do grona finalistów konkursu na najlepszego video bloga. Dzisiaj odbędzie się gala zwycięzców! Basia, choć totalnie zaskoczona, decyduje się tam pójść. Nie wie, że zostanie celebrytką!

2641: Eliza ma dziś urodziny – przyjaciele urządzają jej imprezę w klubie. Kiedy Sandra i Michel grają dla niej koncert, Cielecka nagle rzuca się z pięściami na chłopaka, który tylko lekko ją podrywa! Kasia spotyka się z Dominikiem – dziękuje mu za to, że ostatnio się nią zaopiekował. Przyjaciółka sugeruje Kaśce, że o ten związek warto powalczyć. Tymczasem Berg dostaje od Mariusza dziwną prośbę. Kolega sprzed lat twierdzi, że Bogdan jest mu to winien! Basia przed swoim domem spotyka Narkiego. Młody mężczyzna zaprasza ją na kawę i proponuje wspólny program telewizyjny! Basia nie wie, co odpowiedzieć – a co na to Smolny?

2642: Gosia odwiedza mamę – Dance nie udaje się ukryć przed córką swoich małżeńskich problemów. Dziewczyna jest zszokowana, kiedy dowiaduje się, że jej doskonały tata dopuścił się zdrady! Gosia dopada Marka z Natalią przed szpitalem – wykrzykuje ojcu, że się go wyrzeka. Michał, przez swoje problemy z pamięcią, zostawia Ignasia na stacji benzynowej za Warszawą! Kiedy Brzozowski wraca do domu, żona chce wiedzieć gdzie jest ich synek. Zdezorientowany Michał nie wie, o co chodzi. Kinga jest przerażona! Czy dziecko się odnajdzie? Jarek skarży się Norbertowi, że jego życie seksualne z Elizą przestało istnieć. Tymczasem Agata przekonuje Elizę, żeby zapisała się na kurs samoobrony – to pomoże jej uporać się z traumą po gwałcie. Czy to dobra droga do rozwiązania jej problemu?!