Na Wspólnej odcinek 2643, 2644, 2645, 2646 [Streszczenie + Zdjęcia]

2643: Po tym, jak Michał zostawił synka za miastem, Kinga obawia się oddawać mu Ignasia pod opiekę. Do Brzozowskiego dociera, że stanowi dla rodziny zagrożenie. Postanawia opuścić żonę i syna! Wystrojona Ligocka wpada do Hofferów po tym, jak Ula dała jej w tajemnicy wszystkie swoje oszczędności. Zuza i Kamil wypominają kobiecie zawód, jaki ostatnio sprawiła córce. Sylwia nie widzi problemu. Gdy Ula mówi jej, że na ferie jedzie z rodzicami w góry, Ligocka chce jechać z nimi! Kamil nie wierzy w to, co słyszy. Kasia, po spotkaniu z dziekanem, wpada do domu rozgoryczona i wściekła. Wyznała prawdę o tym, że usunięto ją z uczelni w Madrycie za plagiat i dziekan nie zgodził się przyjąć jej na studia! Dziewczyna jest załamana – wszystkie swoje szkice i projekty wyrzuca do śmieci.

2644: Marek błaga żonę o wybaczenie. Roztrzęsiona Danka wykrzykuje mu w twarz, że zniszczył wszystko, w co wierzyła przez całe życie! Wyrzuca męża z domu. Potem zażywa garść tabletek uspokajających i popija je alkoholem! Berg ulega naciskom Mariusza – pojedzie z nim do Niemiec po auto. Żonę okłamuje jednak, że wyjeżdża za granicę służbowo. Tymczasem Kasia popada w przygnębienie, a za całe z zło wini Dominika. Joanna przekonuje ją, że to świadczy o uczuciu, jakim go darzy. Kasia decyduje się zawalczyć o swojego dawnego chłopaka! Basię znowu odwiedza Narki. Wspólnie nagrywają vloga, który już za chwilę cieszy się dużą popularnością w sieci. Smolny jest wkurzony – nie podoba mu się rosnąca zażyłość żony z młodym celebrytą.

2645: Gosia i Błażej znajdują w mieszkaniu nieprzytomną Dankę! Natychmiast dzwonią po pogotowie. Kiedy w szpitalu trwa walka o życie Zimińskiej, zjawia się przerażony Marek. Gosia wykrzykuje mu w twarz, że jeśli mama umrze, to będzie jego wina! Zuza dowiaduje się, że Sylwia znowu zaczęła pić. Na dodatek biologiczna matka Uli twierdzi, że pieniądze na alkohol ma od Hofferów! Zuza natychmiast jedzie do Ligockiej – od pijanej kobiety dowiaduje się, że pieniądze dostała od Uli. Sylwia jest ordynarna i bezczelna – Zuza wymierza jej siarczysty policzek! Iza szpieguje Hajduka – kopiuje „lewe” faktury, robi zdjęcia gości wspólnika. Wszystko to zanosi Robertowi. Jednak Tadeusiak stwierdza, że to za mało, żeby wsadzić gangstera. Chce czegoś więcej. Brzozowska jest wściekła – przecież ryzykuje życiem!

2646: Danka opuszcza szpital – lekarz prosi Gosię, żeby namówiła matkę na wizytę u psychiatry. Czy Zimińska zdecyduje na taką pomoc? Tymczasem Marek informuje Natalię o próbie samobójczej Danki. Zimiński wątpi w szczerość żalu kochanki. Popławska jest wściekła! Kinga jest zrozpaczona zniknięciem Michała. Zwierza się Basi, że bardzo się o niego martwi. Przyjaciółka uważa, że Kinga powinna zgłosić na policji zaginięcie męża. Tymczasem Brzozowski – w jakimś małym miasteczku – zaczyna układać sobie nowe życie. Muszko wściekły – podczas wichury drzewo uszkodziło jego samochód. Zdzisław żąda od miasta odszkodowania. Kiedy okazuje się, że może go nie dostać, całą swoją złość koncentruje na radnym Ziębie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *