Na Wspólnej odcinek 2647, 2648, 2649, 2650 [Streszczenie + Zdjęcia]

2647: Dominik odwiedza Kasię – stara się ją przekonać, że z Alą nic go nie łączy. Czy Bergówna w to uwierzy? Tymczasem Bogdan umawia się z Mariuszem na jutrzejszy wyjazd do Niemiec. Nie wie, że to pułapka. Michał zapisuje notatkę – nigdy nie dzwonić do Kingi! Kiedy Brzozowski wychodzi z motelu do pracy, zauważa go atrakcyjna blondynka. Kobiecie wyraźnie Michał wpadł oko – zaczyna zastawiać na niego sidła. Tymczasem Ignaś nie może pogodzić się z tym, że tata zniknął. Chłopiec ma plan – ucieka ze szkoły! Narki znowu nachodzi Basię. Krzysztof jest mocno wkurzony. Tymczasem celebryta błaga Basię o przysługę – chce jutro odwiedzić jej dom z kamerami i pokazać światu życie Smolnych! Co na to Krzysztof?

2648: Bogdan z Mariuszem jadą do Niemiec po samochód. W trakcie podróży Berg wypytuje dawnego przyjaciela czy szukał swojej byłej dziewczyny – zdenerwowany Mariusz nie chce o tym rozmawiać! Na miejscu zdziwiony Bogdan dowiaduje się, że ma wracać nowym autem. W drodze odkrywa, że są w nim schowane narkotyki! Ula – w tajemnicy przed rodzicami – odwiedza biologiczną matkę. Chce ją nagrać na swoją nową kamerę. Koleżanka podpowiada Ligockiej, że mogłaby dużo skorzystać, gdyby odzyskała prawa do córki. Sylwia przy każdej okazji zaczyna manipulować Ulą. Rano do Smolnych wpada ekipa TV – zaraz nagranie „na żywo”! Narki ma własny pomysł na przedstawienie Cool Mamy i jej rodziny – wszystko musi być „trendy”. Przemeblowuje mieszkanie, przebiera Basię i Kubę. Widząc, co się dzieje, Krzysztof postanawia zostać. Podczas nagrania Narki przekonuje się, co to znaczy rozjuszyć Smolnego.

2649: Bogdan jest przerażony – trwa przeszukanie samochodu. Na szczęście policja nie znajduje ukrytych narkotyków. Kiedy Berg spotyka się z Mariuszem – rzuca się na niego z pięściami! Ten wykrzykuje Bogdanowi w twarz, że zabił jego dziecko! Gosia oznajmia mamie, że na jakiś czas wprowadza się do niej. Przekonuje też Dankę do wizyty u psychologa. Kiedy Zimińska próbuje u specjalisty rozliczyć się ze swoją traumą, Marek z Natalią są na USG. Dowiadują się, że będą mieli syna. U Agnieszki niespodziewanie zjawia się Rafał. Jego mama ma raka – jest w coraz gorszym stanie. Olszewska obiecuje byłemu partnerowi pomoc. Tymczasem Hebel szykuje się do oświadczyn. Oczywiście chce to zrobić z rozmachem! Agnieszkę „powala” ich efekt.

2650: Zuza zaprasza do domu biologiczną matkę Uli – przeprasza, że uderzyła ją w twarz. Ligocka nie chce jednak długo rozmawiać – niech Hofferowie jej zapłacą i będą mieli problem z głowy! Kiedy dostaje stanowczą odmowę, zdenerwowana wychodzi. Idzie do prawnika i oskarża Kamila o molestowanie córki! Hebel nie odbiera telefonów od Agnieszki – czyżby się obraził za wczorajsze nieudane oświadczyny? Olszewska jest zmartwiona – jedzie do ukochanego. Podczas spotkania – już bez niespodzianek – Hebel wyjmuje pierścionek zaręczynowy. Czy Agnieszka odpowie „tak”?! Włodek nadzoruje wycinkę drzewa, którego gałąź uszkodziła auto Muszce. Jednak Zdzisław – który nie uzyskał odszkodowania – sądzi, że Zięba robi sobie tylko dobry pijar przed wyborami! Muszko zjawia się u Romana i próbuje go podburzyć przeciwko Włodkowi. Hoffer złośliwie namawia go na start wyborach. Muszko zaczyna myśleć o tym poważnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *