Na Wspólnej odcinek 2651, 2652, 2653, 2654 [Streszczenie + Zdjęcia]

2651: Kinga znajduje detektywa, który podejmuje się odnaleźć Michała. Tylko czy zdąży? Bo lokalna piękność – Mariola – przystępuje do zdecydowanego „ataku” na Brzozowskiego… Tomek wyrzuca z baru mężczyznę, który zaleca się do Anastazji. Dziewczynę to obraża – czuje, że ujawnienie jej przeszłości spowodowało, że ukochany stracił do niej zaufanie. Anastazja – w tajemnicy przed Tomkiem – próbuje dostać się na studia… Robert dowiaduje się w szkole, że na wywiadówki jego syna przychodzi nowy partner Olgi. Ma wielkie pretensje do byłej żony – nie pozwoli, by odsunęła go od wychowywania Stasia! Weronika próbuje uspokoić Roberta – proponuje wspólne rodzinne spotkanie z Olgą i jej partnerem.

2652: Ula prosi Tosię, żeby przekazała jej biologicznej mamie list. Kiedy Tosia przychodzi do Ligockiej, ta jest kompletnie pijana. Dziewczynka ucieka przerażona… Tymczasem Zuza – po rozmowie z Elą – podejmuje decyzję, która może bardzo wiele kosztować jej rodzinę! Anastazja dostaje się na studia zaoczne! Tymczasem Tomek przygotowuje artykuł o biznesmenie filantropie, fundującym stypendia wychowankom domu dziecka. Coś w tej sprawie wydaje mu się podejrzane! Kiedy Anastazja dowiaduje się, o kim pisze jej ukochany – jest bardzo zaniepokojona… Iza cały czas toczy niebezpieczną grę ze swoim wspólnikiem, gangsterem Hajdukiem. Nagrywa rozmowy, fotografuje dokumenty – wszystko to kosztuje ją mnóstwo nerwów… Tymczasem Robert poznaje nowego partnera Olgi – Andrzej wyraźnie nie przypada Tadeusiakowi do gustu.

2653: Zuza przychodzi do Sylwii – proponuje biologicznej matce Uli 30 tysięcy złotych! Byle tylko zniknęła z życia ich i – przede wszystkim – Uli… Co zrobi Ligocka?! Kinga jest roztrzęsiona zniknięciem Michała – w pracy popada konflikt z ważnym klientem. Po powrocie do domu widzi jak Ignaś pisze dla taty pamiętnik… Tymczasem Michał spędza bardzo miły wieczór z Mariolą! Joanna nie przestaje gniewać się na męża za to, że ją okłamał. Bogdan bez skutku próbuje przepraszać żonę… Tymczasem Kasia – zniesmaczona atmosferą w domu prosi o przenocowanie u brata. Jarek się zgadza, ale wieczorem zaczyna tego żałować!

2654: Marek przychodzi do Danki – próbuje przekonać ją, żeby wstrzymali się z rozwodem. Zimińska jednak – choć targana sprzecznymi uczuciami – nie chce zmienić zdania. Na dodatek mecenas Darek Żbik namawia ją, żeby puściła męża „w skarpetkach”! W barze na Wspólnej zjawia się ekipa TV. Dziennikarz ostro atakuje Ziębę – twierdzi, że radny chce usunąć wszystkie drzewa w okolicy! Zaskoczony Włodek próbuje się bronić, ale dziennikarz stawia na swoim – nagrywa go i wychodzi. Okazuje się, że za tym wszystkim stoi… nowy kandydat na radnego, Zdzisław Muszko!!! Bogdan pyta żonę, jak długo jeszcze będzie się na niego boczyć?! Kiedy po raz kolejny nie otrzymuje od Joanny odpowiedzi, wychodzi trzaskając drzwiami! Tymczasem Kasia stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości – szuka pracy jako kelnerka.