Na Wspólnej odcinek 2658, 2659, 2660, 2661 [Streszczenie + Zdjęcia]

2658: Weronika przekonuje Zuzę, żeby pozwoliła Uli zeznawać. Uważa, że to jedyny sposób na oczyszczenie Kamila z zarzutów o molestowanie córki. Hofferowa się nie zgadza – chce oszczędzić dziewczynce traumy. Tymczasem Ula przychodzi do Sylwii prosząc, by ta odwołała swoje oskarżenia! Po publikacji laurki dla biznesmena-filantropa Cząbra, Tomek otrzymuje anonimowy telefon. Jakaś kobieta uświadamia Nowakowi, że napisał nieprawdę. „Nie ma nic za darmo” stwierdza. Tomek już wie, że musi poznać prawdę! Kasia rozpoczyna pracę w Vege Barze. Okazuje się, że nie jest ani łatwo ani przyjemnie – szefowa lokalu jest po prostu koszmarna. Podczas kolejnego spięcia z Kasią, kierowniczka chce ją wyrzucić!

2659: Dariusz Żbik wręcza Markowi pozew rozwodowy Danki. Zimiński jest załamany – przychodzi do żony i prosi, żeby mu wybaczyła. Wyznaje jej miłość i czule próbuje objąć płaczącą Dankę! Czy Zimińska się ugnie? Tomek drąży sprawę Cząbra – jednak wszyscy, z jakichś przyczyn, skrzętnie omijają temat stypendiów dla dziewczyn z domów dziecka. Anastazja przypadkiem jest świadkiem rozmowy braci Nowaków – słysząc nazwisko rzekomego dobroczyńcy, truchleje! Staś jest szczęśliwy – pomieszka z tatą i Weroniką. Kiedy syn Roberta bawi się z Kacprem, nagle staje się bardzo agresywny. Przerażona Roztocka odciąga go od swojego dziecka. Tadeusiak jest bardzo zaskoczony zachowaniem Stasia. Bierze go na poważną rozmowę – chce wiedzieć, co się z nim dzieje?

2660: Dziś debata przedwyborcza z udziałem Włodka i Zdzisława. Zięba jest dobrej myśli. Tymczasem Muszko wytacza najcięższe działa – nazywa Włodka oszustem i złodziejem! Co najgorsze – ma na to dowody. Kasia nie poddaje się – pomimo konfliktu z szefową, nie rezygnuje z pracy w barze. Koleżanka proponuje jej ekstra zarobek po godzinach – dziewczyny jadą obsługiwać bankiet elity prawników. Wśród gości imprezy jest Żbik, na którym Kasia robi piorunujące wrażenie! Zwłaszcza, gdy dziewczyna policzkuje jednego z prezesów! Wychowawczyni Stasia zgłasza Robertowi, że jego syn jest cały posiniaczony. Tadeusiak mówi jej o wczorajszej bójce z Kacprem. Pyta nauczycielkę czy zauważyła u Stasia podobne, agresywne zachowania. Po południu Robert ogląda sińce na ciele syna – wie, że nie mogły powstać po bójce z Kacprem. Jak wytłumaczy się Staś?

2661: Anastazja zwierza się bratu, że przeżywa straszne chwile – Tomek pisze o Cząbrze, który po ufundowaniu jej stypendium żądał, by sypiała z jego znajomymi! Joachim jest wściekły. Tymczasem Tomek znajduje w Internecie zdjęcie biznesmena, na którym jest również Beata. Młody Nowak spotyka się z byłą dziewczyną – dowiaduje się, że ulubienicą Cząbra była Anastazja! Robert jest bardzo przejęty tym, co dzieje się z jego dzieckiem. Tymczasem okazuje się, że Staś poprawił ostatnio oceny – Olga twierdzi, że to zasługa jej nowego partnera, Andrzeja. To on nauczył chłopca systematycznej i pilnej pracy. Tadeusiak jest wkurzony – zwłaszcza, gdy facet Olgi zaczyna rozliczać go za spóźnienie ze Stasiem! Do Ewy ma przyjechać w odwiedziny mama. Zestresowany tym faktem Arek proponuje ukochanej, że na czas wizyty Ireny przeprowadzi się do siebie. Ewa nie zgadza się. Kiedy mama przyjeżdża, Ostrowski zwleka z powrotem do domu. W końcu jednak wraca i, okazuje się, w samą porę!