Na Wspólnej odcinek 2670, 2671, 2672, 2673 [Streszczenie + Zdjęcia]

2670: Danka chce sprzedać mieszkanie – nie może wytrzymać wszystkich wspomnień, które się z nim wiążą. Niespodziewanie, Marek jej tego zabrania! Między Zimińskimi dochodzi do bardzo emocjonalnej rozmowy. Po niej Danka szuka ukojenia – spotyka się z Januszem. Kinga coraz lepiej dogaduje się z Bartkiem. Ewidentnie widać, że podoba mu się nowa szefowa. Tymczasem Michała znajduje Marcin. Przyjaciel namawia Brzozowskiego, żeby natychmiast wrócił do żony! Póki nie jest za późno. Jerzy robi żonie wymówki, że postawiła pracę ponad życie rodzinne. Iza – jak zwykle – go zbywa i rzuca się w nurt swoich problemów z klubem. Dla Jerzego to już zbyt wiele! Po powrocie do domu Iza nie wierzy w to, co widzi!

2671: U Naczelnego zjawia się prawnik Cząbra – żąda od „Kraju” 12 milionów odszkodowania! Chyba, że gazeta zamieści przeprosiny. Naczelny nie przyjmuje tych warunków. Tymczasem Tomek dowiaduje się, że Beata – jego jedyny świadek – zniknęła! Czy Anastazja potwierdzi jej zeznania? Michał dowiaduje się od lekarza, że jest już całkiem zdrowy, a z jego pamięcią z każdym dniem będzie coraz lepiej. Brzozowski postanawia wrócić do rodziny. Nie wie, że Kinga umówiła się na dzisiaj z Bartkiem… Kasia pragnie Darka – zaprasza go na randkę. Chcąc wypaść szałowo, kradnie z garderoby serialu efektowną sukienkę. Niestety, podczas upojnego wieczoru ze Żbikiem, wylewa na nią cały kieliszek czerwonego wina. Czy to koniec jej pracy?

2672: Naczelny umieszcza w gazecie przeprosiny dla Cząbra i zwalnia Tomka z pracy! Na Wspólnej zjawia się Joachim. Żegna się z Anastazją – skoro nie udało się legalnie ukarać Cząbra, to on musi wymierzyć sprawiedliwość! Kasia umawia się na wieczór z Darkiem. Ten jednak, w ostatniej chwili, odmawia. Zraniona dziewczyna przyjmuje zaproszenie Dominika! Iza żąda, żeby Jerzy natychmiast wrócił do domu z Klementynką. Mąż jednak nie zamierza jej słuchać. Tymczasem Brzozowska dostaje od prawnika Hajduka propozycję nie do odrzucenia!

2673: U Anastazji zjawia się policja – jej brat jest poszukiwany w związku z ciężkim pobiciem Cząbra. Dziewczyna jest załamana. Razem z Tomkiem znajdują Joachima, który przygotowuje się do ucieczki z Polski. Między rodzeństwem dochodzi do bardzo emocjonującej rozmowy. Nagle na miejscu zjawia się policja. Ewa zwierza się mamie, że za chwilę straci pracę. Skarży się, że spotkał ją zawód i ma poczucie, że jej czas się skończył. Te słowa przypadkiem słyszy Ostrowski. Rozumiejąc je opacznie, postanawia natychmiast się oświadczyć! Michał prosi Kingę, żeby pozwoliła mu spotkać się z synem. Brzozowska zgadza się, ale zaznacza, że nie widzi dla niej i Michała szansy. Szansę natomiast cały czas czuje współpracownik Kingi, Bartek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *