Na Wspólnej odcinek 2674, 2675, 2676, 2677 [Streszczenie + Zdjęcia]

2674: Robert dowiaduje się, że jego synek jest bity przez partnera Olgi! Tadeusiak natychmiast zjawia się u byłej żony. Nie słuchając tłumaczeń Andrzeja postanawia zemścić się na mężczyźnie. Ostrowski jest wściekły – Ewa odrzuciła jego oświadczyny! Hofferowa też jest zła – ma pretensje do matki, że wtrąca się w jej życie! Po południu Arek zaprasza ukochaną do restauracji. Tam robi coś, co Ewie zapiera dech w piersiach! Hebel jest dumny – załatwił Sandrze i Michelowi występ z gwiazdą pop, Nataszą. Młodzi są zachwyceni! Jednak kiedy przychodzą na próbę okazuje się, że nie wszystko wygląda tak pięknie, jak przedstawił im menadżer.

2675: Sylwia odwiedza Ulę w szpitalu. Błaga o przebaczenie – nigdy umyślnie nie zrobiłaby jej krzywdy! Ligocka zapewnia córkę, że bardzo ją kocha i skończyła z alkoholem. Czy Ula wybaczy biologicznej matce? Olga wyrzuca z domu Andrzeja – nie pozwoli, żeby choćby jeszcze raz dotknął jej synka! Potem jedzie do byłego męża i chce zabrać Stasia do domu. Robert jednak nie chce się na to zgodzić. U Sandry i Michela zjawia się Natasza. Gwiazda prosi Gawriłowa, żeby na dzisiejszym koncercie zastąpił jej klawiszowca. Wieczorem Sandra obserwuje, jak podczas koncertu Natasza niebezpiecznie skraca dystans z jej ukochanym.

2676: Iza dzwoni do Jerzego i pyta kiedy wrócą z Zakopanego – stęskniła się za córeczką. Kiedy dowiaduje się, że mąż nie ma zamiaru przyjeżdżać do Warszawy, natychmiast wsiada do samochodu. Zdenerwowana, nagle słabnie za kierownicą podczas jazdy. Marek chce jak najdłużej przeciągnąć sprawę rozwodową z Danką. Robi się coraz bardziej nerwowo. Tymczasem Natalia pyta go, czy będzie przy porodzie ich dziecka! Smolny znajduje dla Kuby korepetytorkę z matematyki. Kiedy młody Brzozowski ją widzi, aż siada z wrażenia. Wieczorem u Krzysztofa zjawia się jego była żona. Roztrzęsiona oświadcza Smolnemu, że ich syn uciekł z domu!

2677: Do Anastazji przychodzi dziewczyna Joachima – oświadcza, że nie chce go znać! Anastazja postanawia walczyć o przyszłość brata. Tymczasem Tomek zjawia się u Smolnego – prosi go o publikacje kolejnego artykułu o biznesmenie-stręczycielu Cząbrze. Michel musi dzisiaj dać odpowiedź Nataszy, czy na stałe zostanie członkiem jej zespołu. Sandra ma z tym duży problem. Niespodziewanie gwiazda zjawia się u niej i składa jej zaskakującą propozycję! Iza odzyskuje przytomność w szpitalu. Dowiaduje się, że miała zawał. W szpitalu zjawia się Jerzy z Klementynką. Czy patrząc na swoich najbliższych do Izy dotrze, jak wiele mogła stracić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *